INIS otevírá pozici: Specialista průmyslového pojištění

INIS International Insurance Service s.r.o. je dceřiná společnost in-house pojistného makléře velkého automobilového koncernu a působí na pojistném trhu v České republice a na Slovensku. Pro oblast průmyslového pojištění hledáme nového kolegu/kolegyni s prokazatelnou praxí v oboru.

Náplň práce:

  • samostatná správa pojistných smluv především v oblasti průmyslového pojištění, analýzy a výběrová řízení
  • komunikace s klienty, především s většími firmami, které jsou součástí koncernu v České republice i na Slovensku
  • komunikace s pojišťovnami v České republice i na Slovensku
  • po zapracování vedení cca šesti členného týmu s perspektivou dalšího pracovního postupu
  • koordinace mezinárodních projektů pojistných programů, rizikového managementu a likvidace pojistných událostí
  • reporting vedení společnosti
  • komunikace s německou mateřskou společností

Požadujeme:

  • SŠ, výhodou však VŠ
  • praxe obdobné pozici výhodou
  • zkušenosti s průmyslovým pojišťovnictvím, orientace na pojistném trhu
  • komunikativní znalost angličtiny nebo němčiny – podmínkou
  • řidičský průkaz sk. B – podmínkou
  • zkoušky pojišťovacího zprostředkovatele (alternativně připravenost absolvovat tyto zkoušky v krátké době)
  • dobrá znalost práce na PC (MS Word, Excel, Outlook) s důrazem na hromadné zpracování dat
  • komunikativnost, pečlivost, samostatnost

Nabízíme:

  • možnost pracovat ve velkém automobilovém koncernu
  • přátelský tým kolegů
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • práce na plný úvazek
  • firemní benefity – notebook, služební mobil, po zapracování možnost služebního auta i k soukromým účelům
  • další firemní benefity odpovídající velkému koncernu (dovolená 5 týdnů, jazykové kurzy, školení, příspěvek na penzijní připojištění apod.)
  • pracoviště v Mladé Boleslavi, možnost částečného homeoffice

V případě zájmu o nabízenou pozici prosíme zaslat strukturovaný životopis na e-mail:

Zasláním životopisu nám dáváte souhlas ke zpracování Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení a k uchování po dobu 24 měsíců. Svůj souhlas můžete kdykoli e-mailem odvolat

Zdroj: INIS