Fincentrum a.s.

Fincentrum a.s.

IČO: 24260444

Sídlo: IBC, Pobřežní 620/3, 186 00 Praha 8 - Karlín

Telefon: +420 224 832 622

Web: https://www.fincentrum.com/cz/


Společnost Fincentrum přispívá od roku 2000 ke kultivaci finančního poradenství v České a Slovenské republice. Svou poradenskou činnost orientuje bez výjimky na kvalitu a zájmy klienta. Společnost sdílí se svými poradci a obchodními partnery hodnoty kvalitního finančního poradenství. 

Fincentrum patří mezi trojici nejvýznamnějších finančně-poradenských společností v České republice. Svou poradenskou činnost orientuje bez výjimky na kvalitu a zájmy klienta. Společnost sdílí se svými poradci a obchodními partnery hodnoty kvalitního finančního poradenství. Poradci společnosti Fincentrum nabízí svým klientům výběr z největšího množství finančních institucí a jejich produktů, díky tomu mohou vyřešit prakticky každou situaci, která u klienta nastane.

V roce 2018 koupila Fincetrum společnost Swiss Life kupuje. Swiss Life je předním celoevropským poskytovatelem komplexních finančních řešení pro život a penzi. Nabízí kvalitní finanční služby a během své 160leté historie získala skvělou reputaci a silné postavení na finančním trhu. Tato akvizice posiluje přítomnost skupiny Swiss Life v regionu, která se tím stává lídrem na trhu nezávislého finančního poradenství v Česku a na Slovensku.

Související články