Srovnejto.cz

Srovnejto.cz

IČ: 24714054

Sídlo: Sokolovská 428/130, 186 00 Praha 8

Web: http://www.srovnejto.cz/cestovni-pojisteni-online/


Portál Srovnejto.cz provozuje společnost Srovnejto a.s., která je dynamicky se rozvíjející společností specializující se na online porovnávání širokého spektra produktů z oblasti pojišťovnictví, energetiky a služeb.

U nás můžete nabízené produkty a služby nejen srovnat, ale především skutečně i zcela online během několika minut sjednat aniž byste museli obíhat jednotlivé pobočky pojišťoven. Celý proces probíhá zcela online a automaticky - od  srovnání až po vygenerování platných dokumentů a jejich zaslání na Váš email.


Vaše informace jsou u nás zcela v bezpečí a nemusíte se obávat zadávat své údaje. Vše je šifrované stejně jako např. ve Vašem internetovém bankovnictví. Veškeré  Vámi poskytnuté údaje  jsou důvěrné a v žádném případě nedojde k jejich zneužití, ani předání třetím osobám, s výjimkou smluvních pojišťoven.

Srovnáváme Vám produkty nejen podle ceny, ale navíc vyhodnocujeme i další aspekty důležité pro Vaše rozhodování, jako již obsažená připojištění, limity plnění atd.

Naše společnost je samozřejmě držitelem licence České národní banky a je registrována jako pojišťovací agent a pojišťovací makléř. Celá naše činnost v oblasti pojišťovnictví je tak pod přímým důkladným zákonným dozorem České národní banky. Díky tomu může spolupracovat se všemi pojišťovnami působícími na českém trhu a nabízet jejich produkty.