Anna Podgornaya

Anna Podgornaya

Funkce: Ředitelka HR, brandu a komunikace UNIQA

Ředitelkou HR, brandu a komunikace UNIQA je Anna Podgornaya. Nový úsek bude zastřešovat HR oblast, korporátní kulturu, Employer Brand a Employee Exeprience, osobní rozvoj zaměstnanců a managemetu, veškerou komunikaci a Brand Marketing.

Anna Podgornaya (49) pracovala po studiu anglického jazyka a literatury a ekonomiky na státní univerzitě v Charkově na pozicích ve vzdělávání a HR managementu různých technologických společností. Posledních 5 let pracovala v AXA CEE, na Ukrajině a nyní v České republice a na Slovensku, kde měla mimo jiné na starosti personální strategii firmy.

I díky této rozmanitosti říká, že se cítí jako mezinárodní člověk. Ve své HR funkci podporuje lídry a jejich rozvoj, a zejména uskutečnění jejich transformačních úkolů. Její osobní agendou je vytvářet kulturu a prostor pro lidi, efektivní týmy a komunity, aby optimálně využili svůj potenciál. Má zkušenosti v oblasti change managementu, koučingu, designového myšlení a učení pomocí zkušeností.

Anna Podgornaya pochází z Ukrajiny. V současné době žije již rok a půl v Praze se svým manželem a 16letým synem. Ve svém volném čase ráda vyráží do přírody; aktivně se věnuje také improvizačnímu divadlu.

LinkedIn profil