Satum Czech uspořádala odbornou konferenci o pojišťovnictví


			Satum Czech uspořádala odbornou konferenci o pojišťovnictví
21.10.2010 Spektrum


V úterý 19. října 2010 se v Ostravě uskutečnil již třetí ročník odborné konference o pojišťovnictví, jejímž pořadatelem tradičně byla makléřská pojišťovací společnost SATUM CZECH. Konference se zaměřením na současnou problematiku v oblasti pojišťovnictví se konala v konferenčním sále GALERIE v Clairon Congress Hotel Ostrava. Za řečnickým pultem se vystřídala řada významných odborníků z řad pojišťoven, nezávislých odborníků a poradců.

„Návštěvníci konference se dozvěděli od Miroslava Opálky, poslance a místopředsedy Výboru pro sociální politiku PS PČR, jaký dopad bude mít důchodová reforma na důchodce, zaměstnance, zaměstnavatele, finanční sektor a stát. V přednášce Dany Murárikové ze společnosti QBE INSURANCE (Europe) LIMITED získali informace o tom, jaká se nabízejí pojištění proti finanční ztrátě při splátkovém financování vozidla. Poslechli si také přednášku Ing. Hynka Rasochy ze společnosti Euler Hermes Čescob o prevenci nedobytných pohledávek formou úvěrového pojištění,“ shrnul ve stručnosti program konference Roman Horváth, jednatel společnosti SATUM CZECH, a dodal: „Posluchači byli z řad klientů a potenciálních klientů společnosti SATUM CZECH. Těmi jsou zejména dopravní společnosti, výrobní a průmyslové podniky a subjekty státní správy.“


SATUM CZECH konference je spolufinancována z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR. Jedná se o jedinou konferenci s touto problematikou pořádanou na území Moravskoslezského kraje.

 

 

Share
Zdroj: Satum Czech s.r.o.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články