CHARTIS EUROPE S.A. spouští on-line prodej cestovního pojištění TRAVEL

16.6.2010 Tiskové zprávy

CHARTIS EUROPE S.A., pobočka pro Českou republiku spouští on-line prodej individuálního cestovního pojištění pod značkou TRAVEL GUARD na portálu www.travelguard.cz.

 


Travel Guard nabízí široké spektrum produktů cestovního pojištění pro opakované cesty v průběhu jednoho roku či jednorázovou cestu po Evropě i do celého světa. Jako specialisté na českém pojistném trhu poskytují nejen cenově výhodné produkty, ale současně i velice kvalitní pojistné krytí, které uspokojí i tu nejnáročnější klientelu.


  • Pojištění chrání cestující v průběhu jedné cesty u jednorázového pojištění trvající až 90 dní.

  • V případě ročního pojištění se jedná o neomezené množství cest včetně připojištění rizikových sportů do 17 dní zdarma.

  • Základní pojištění se vztahuje na řadu sportů včetně lyžování, snowboardingu či potápění.

  • Připojištění rizikových sportů zahrnuje např. vysokohorskou turistiku, rafting nebo lyžování mimo vyznačené sjezdovky.

  • Pojištění služebních cest je nabízeno bez navýšení ceny.

  • Pojistnou ochranu lze sjednat pro rodiny s dětmi, páry a seniory.

  • Pojištění léčebných výloh až do výše 15 000 000 Kč včetně 24hodinové pohotovosti.

  • Pojištění storna nebo zkrácení vaší cesty až do výše 120 000 Kč na osobu (lze pojistit i samostatně).

     

CHARTIS EUROPE S.A., pobočka pro Českou republiku je nový název společnosti AIG Europe S.A. Chartis je přední světová společnost působící v oblasti neživotního a majetkového pojištění. Ve více než 160 zemích a jurisdikcích poskytuje své služby více než 40 milionům zákazníků. Díky své devadesátileté historii, nejrozsáhlejší nabídce produktů a služeb, ale také excelentní finanční síle a důkladné likvidaci pojistných událostí dává svým firemním klientům i jednotlivcům možnost efektivního řízení rizik.

 

Share/Bookmark
Zdroj: CHARTIS EUROPE S.A.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články