D.A.S. byla oceněna v anketě Pojišťovna roku 2011


			D.A.S. byla oceněna v anketě Pojišťovna roku 2011
17.5.2012 Tiskové zprávy

D.A.S. pojišťovna právní ochrany, a.s. se umístila v prestižní anketě pojišťovacích makléřů Pojišťovna roku 2011 v kategorii specializované pojištění na skvělém 4. místě. Odbornou anketu Pojišťovna roku 2011 každoročně pořádá Asociace českých pojišťovacích makléřů ve spolupráci s Českou asociací pojišťoven. Všechny pojišťovny na českém pojistném trhu jsou hodnoceny v této anketě pojišťovacími makléři na základě jejich vlastních zkušeností a expertních znalostí.


Pojišťovací makléři tak ocenili kvalitu produktů D.A.S. pojišťovny, která se specializuje na právní ochranu a potvrdili stále větší potřebnost pojištění právní ochrany.


„Umístění v anketě Pojišťovna roku 2011 si velice vážíme, jsme rádi, že makléři ocenili naši práci a věříme, že se D.A.S. pojišťovna právní ochrany v dalších letech umístí ještě na vyšších příčkách“ dodala k tomuto úspěchu Jitka Chizzola, předseda představenstva D.A.S. pojišťovny.


D.A.S. pojišťovna právní ochrany působí na českém trhu již 17 let. Prostřednictvím pojištění právní ochrany je možné si za relativně malé roční pojistné předplatit právní rady a nezbytné právní služby. Pojištění právní ochrany je vhodné pro rodiny, vlastníky nemovitostí, zaměstnance, řidiče, podnikatele, lékaře, vzdělávací a výchovná zařízení, myslivce či profesionální sportovce.

D.A.S. pojišťovna právní ochrany

Zdroj: D.A.S. pojišťovna právní ochrany, a.s.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články