Pojišťovna České spořitelny podporuje pojištění invalidity příspěvkem 120 000 korun


			Pojišťovna České spořitelny podporuje pojištění invalidity příspěvkem 120 000 korun
19.9.2017 Tiskové zprávy

Pojišťovna České spořitelny podpořila pojištění invalidity mimořádně zvýhodněnou akcí. Klientům, kteří si od 18. září 2017 do 31. prosince 2017 sjednají toto pojištění v rámci FLEXI nebo FLEXI JUNIOR životního pojištění a v budoucnu jim bude přiznána invalidita 3. stupně nebo dlouhodobá péče od II. stupně, vyplatí navíc 120 000 korun. Akce platí také pro stávající klienty, kteří si pojištění invalidity do smlouvy poprvé přidají.

Invalidita má zpravidla nejvýznamnější dopad na schopnost vydělat si peníze na živobytí. Proto při ní většinou dojde k rapidnímu poklesu příjmu. „Invalidní důchod ani zdaleka nenahradí obvyklý příjem. Tímto příspěvkem chceme alespoň částečně dorovnat pokles v rodinném rozpočtu a upozornit na to, že pojištění invalidity by nemělo chybět na žádné smlouvě životního pojištění,“ říká Petr Procházka, ředitel úseku řízení produktů Pojišťovny České spořitelny.


Mohlo by vás zajímat: Tomáš Síkora: Nové ZETEO2 je objektivní srovnávač. Konečně!


V případě pojistné události pojišťovna vyplatí příspěvek automaticky ve dvanácti pravidelných měsíčních platbách po 10 000 Kč. „Dobré je také vědět, že 96 procent invalidity je způsobeno nemocemi a jen 4 procenta lidí je invalidních následkem úrazu. Lidé se totiž pojišťují hlavně pro případ úrazu, ale na pojištění vážných nemocí mnohdy vůbec nemyslí,“ doplňuje Petr Procházka.

Pojišťovna České spořitelny podporuje pojištění vážných nemocí zvýhodněnými akcemi již pátým rokem. Zaměřuje se přitom vždy na vážné životní situace. Na jaře podpořila podobným příspěvkem pojištění vážných nemocí. V uplynulých letech už proběhly například akce pro případ infarktu myokardu, mozkové mrtvice, onkologických onemocnění, vážných nemocí způsobených klíštětem, trvalých následků způsobených při dopravní nehodě a invalidity.

Podrobnosti o akci najdete na www.flexi.cz/akce

Zdroj: Pojišťovna České spořitelny

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články