Úspěšný rok pro Allianz. Je opět Pojišťovnou roku 2017


			Úspěšný rok pro Allianz. Je opět Pojišťovnou roku 2017
29.11.2017 Spektrum, Pojistný trh

Necelý měsíc po zisku dvou zlatých medailí v anketě Nejlepší pojišťovna dnes na Žofíně ovládla Allianz další finanční soutěž a stala se Pojišťovnou roku 2017. V rámci Banky roku získala první místo v kategorii Pojišťovna roku 2017 a završila tak letošní velmi úspěšný rok, který zahájila prvenstvím na soutěži Zlatá koruna pro produkt Allianz AUTO s cenou podle ujetých kilometrů.

„Na Bance roku jsme obhájili naše loňské absolutní vítězství,“ řekl předseda představenstva Allianz pojišťovny Jakub Strnad. „Tentokrát ale v mnohem silnější konkurenci, protože tři samostatné kategorie z oblasti pojišťovnictví, ve kterých jsme vloni vyhráli, letos organizátoři sloučili do jedné,“ vysvětlil Strnad. Allianz tak zvítězila v konkurenci 24 pojišťoven.


Mohlo by vás zajímat: Banka roku 2017: Mezi pojišťovnami zvítězila Allianz


Banka roku 2017 oceňuje služby a produkty finančních společností v ČR především z pohledu zákaznické zkušenosti. O vítězství většiny z osmi vyhlašovaných kategorií hlasuje odborná porota, složená ze zhruba 50 členů – odborníků z finanční oblasti, státní správy, akademické a politické sféry a v neposlední řadě i zástupců předních korporací v České republice.

Vloni Allianz zvítězila jak v hlavní kategorii Pojišťovna roku, tak i v kategoriích Životní pojištění, Autopojištění a také Penzijní společnost roku. Začátkem listopadu získala první místo v Nejlepší pojišťovně 2017 a ovládla i kategorii Klientsky nejpřívětivější životní pojišťovna.

Zdroj: Allianz pojišťovna a.s.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články