Pojišťovna VZP nabízí pozici Produktový specialista zdravotního pojištění cizinců

Název pozice:

Produktový specialista zdravotního pojištění cizinců

Místo pracoviště:

Praha - centrum

Datum nástupu:

Ihned

Pracovní náplň:

  • komplexní zpracování pojistných produktů v oblasti zdravotního pojištění cizinců
  • vytváření strategických plánů
  • analýza a hodnocení pojistných produktů
  • koordinace vývoje, inovace a podpory produktů
  • metodická, poradenská a školící činnost
  • underwriting
  • spolupráce s příslušnými odbornými úseky

Požadujeme:

  • minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • minimálně 2 roky praxe na podobné pozici (reference výhodou)
  • pečlivost, aktivitu, samostatnost a loajalitu
  • logické myšlení, obchodního ducha
  • výbornou znalost MS Office, zejména Excel
  • RJ nebo AJ komunikační slovem i písmem výhodou
  • obchodního ducha

Nabízíme:

  • zajímavou a zodpovědnou práci v menším kolektivu
  • možnost podílet se na rozvoji společnosti
  • odpovídající finanční ohodnocení
  • příjemné pracovní prostředí
  • zaměstnanecké výhody (5 týdnů dovolené, stravenky, ..)
  • pracovní poměr na dobu určitou jednoho roku s možností prodloužení na dobu neurčitou

V případě Vašeho zájmu nám zašlete strukturovaný životopis s průvodním dopisem na zdenka.vadasova@pvzp.cz. Vybraní kandidáti budou pozváni na výběrové řízení, ostatním předem děkujeme.

Zdroj: Pojišťovna VZP