Top-Pojištění.cz nabízí nově přes internet havarijní pojištění


			Top-Pojištění.cz nabízí nově přes internet havarijní pojištění
25.6.2008 Pojištění aut

Čeští řidiči mohou od 25. 6. 2008 porovnávat havarijní pojištění na internetu. Tuto možnost nově spustil portál top-pojisteni.cz. Ten je tak prvním portálem na tuzemském trhu, který havarijní pojištění porovnává, a navíc i plně prodává online.   

Společnost Top-Pojištění.cz působí na českém trhu už více jak dva a půl roku. Za tu dobu si čeští řidiči už zvykli na možnost porovnat, vybrat si a uzavřít povinné ručení přes internet.
„Jsme rádi, že se naše nabídka rozrůstá. Řidiči tak mají nyní možnost pojistit si svoje vozidlo komplexně a to tedy včetně havarijního pojištění,“ říká Pavel Ronovský, jednatel a ředitel společnosti Top-Pojištění.cz. Kompletní porovnání aktuálních nabídek naleznou návštěvníci už nyní na internetových stránkách top-pojisteni.cz.  

Tzv. agregátor (tj. systém porovnávající jednotlivé nabídky) na top-pojisteni.cz patří dlouhodobě mezi nejvíce navštěvované internetové stránky o pojištění v ČR. Top-Pojištění.cz v roce 2005 jako první spustila na svých internetových stránkách službu porovnání povinného ručení. Od této doby neustále potvrzuje, že například dle počtu klientů je jedničkou na českém trhu ve svém oboru.

 

Už téměř 50 000 klientů

„Velice nás těší přízeň klientů, jejichž počet stále dynamicky narůstá. V nejbližších dnech dosáhneme důležitého mezníku - 50 000. klientů. Doposud jsme navíc zprostředkovali pojištění s celkovým předepsaným pojistným za více než 180 mil. Kč,“ říká Alena Bartoňová, jednatelka a finanční ředitelka společnosti Top-Pojištění.cz. Ta měla na konci roku 2007 více než 31 tis. klientů a byla tak dle statistik České kanceláře pojistitelů dokonce větší než 3 pojišťovny na českém trhu (Wüstenrot, Direct a Dolnorakouská pojišťovna). 

Top-Pojištění.cz tak nyní provozuje jednoduché a přitom přehledné porovnání 3 hlavních produktů, které lze přímo také online uzavřít. Vedle zmiňovaného havarijního pojištění a povinného ručení také prodává cestovní pojištění. „Našim cílem je poskytnout klientům komplexní služby a produkty, které jim jednoduchou a rychlou formou přiblížíme. Porovnání a uzavření pojištění jim poté nezabere více než 15 minut,“ uzavírá Ronovský.  

 

Na řadu přijde neživotní pojištění 

Podle Ronovského je pojištění přes internet jednodušší a navíc za stejnou cenu. Klienti jsou převážně středního a vyššího věku, a nebydlí ve velkých městech. 

Společnost Top-Pojištění.cz už nyní připravuje další produkty, které zařadí do svého portfolia. Jedná se zejména o oblast neživotního pojištění.  

Společnost Top-Pojištění.cz patří do mezinárodní skupiny GrECo International, která je předním pojišťovacím makléřem pro korporátní klienty na českém trhu už více jak 15 let. Tato finanční skupina působí v 17 zemích střední a východní Evropy a internetová divize GrECo Direct provozuje obdobné portály také v Maďarsku, Rakousku a nový portál bude v nejbližší době spouštět v Polsku. Top-Pojištění.cz je licencovaný pojišťovací agent a makléř a je členem AFIZ (Asociace finančních a investičních zprostředkovatelů) a APEK (Asociace pro elektronickou komerci).

Zdroj: Top-Pojištění

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články