Generální ředitel společnosti Britanika Jan Kubín, byl odvolán


			Generální ředitel společnosti Britanika Jan Kubín, byl odvolán

Finančně poradenská společnost Britanika, spadající pod makléře Renomia, odvolala svého generálního ředitele. Místo něj nastoupí bývalý obchodní ředitel.

Britanika je mezi poradenskými společnostmi novým hráčem, který přišel na šachovnici trhu v listopadu loňského roku. Společnost Renomia založila finančně poradenskou společnost, aby jejím prostřednictvím mohla oslovit klienty i mimo průmyslové pojištění, kterému se převážně věnuje.

Jan_Kubin

Jan Kubín

Zodpovědnost za vedení svěřila tehdy Janu Kubínovi, který měl společnost na trhu prosadit. Po půl roce však nebyly výsledky přesvědčivé, a proto byl z nejvyššího křesla odvolán. Na jeho místo byl jmenován Radek Burian, obchodní ředitel Britaniky. Informoval o tom server investujeme.cz.

„Od června je řízením Britaniky pověřen dosavadní obchodní ředitel Radek Burian. Ten aktivně navazuje na práci Jana Kubína. Radek Burian před nástupem do Britaniky působil více než 23 let ve společnosti Kooperativa, posledních 8 let jako ředitel úseku interního obchodu, kde nesl odpovědnost za více než 2 500 pojišťovacích poradců,“ upřesnil Jan Osúch, tiskový mluvčí společnosti Renomia.

Radek_Burian

Radek Burian

Zdroj: investujeme.cz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články