Marsh má nového generálního ředitele pro Českou republiku


			Marsh má nového generálního ředitele pro Českou republiku

Od ledna 2017 nastupuje na pozici generálního ředitele makléřské společnosti Marsh pro Českou republiku, Hristo Borissov. Vystřídá tak v této funkci Tomáše Žuffu, který vedl společnost Marsh ČR od listopadu 2015.

Hristo Borissov svou kariéru v pojišťovnictví zahájil již téměř před 25 lety ve společnosti DZI – General Insurance PLC, kde zastával mimo jiné i manažerské pozice. Následně nastoupil do společnosti Wiener Städtische Group, kde působil do roku 2005. Poté zahájil spolupráci se společností Aon, kde od roku 2008 zastával post generálního ředitele v různých zemích.

Mezi dosažené vzdělání patří titul Executive MBA z prestižní školy INSEAD, vystudovaná The George Washington University v USA - School of Business, Vídeňská ekonomická univerzita a Ashridge Business School ve Velké Británii.

„Pojistný trh v České republice je jedním z evropských trhů s největším potenciálem růstu, kde společnost Marsh v dnešní době patří mezi přední lídry. Jsme velmi spokojeni se jmenováním Hrista Borissova jako nového generálního ředitele. Věřím, že s jeho dlouholetými zkušenostmi povede český tým k dosažení našich strategických cílů.“  řekl Lukas Herrmanns, Chief Executive Officer Marsh Austria/CEE.

Tržby Marsh dosáhly v roce 2015 hodnoty 183,5 milionů a spolu s INSIA se tak umístil na druhé příčce v žebříčku TOP 30 pojišťovacích makléřů.

Foto: investicniweb.cz

Zdroj: Marsh

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Dobrá zpráva pro konkurenty Marshe

Pekař,  28. 2. 2017

Dobrá zpráva pro konkurenci.

RSS

Související články