Pavel Řehák se stal novým předsedou správní rady České kanceláře pojistitelů


			Pavel Řehák se stal novým předsedou správní rady České kanceláře pojistitelů

Novým předsedou správní rady České kanceláře pojistitelů (ČKP) byl zvolen Pavel Řehák, generální ředitel České pojišťovny (ČP). Nahradí tak ve funkci Martina Diviše, generálního ředitele pojišťovny Kooperativa, který i nadále bude členem správní rady ČKP. Funkce předsedy se Martin Diviš vzdal, protože přijal kandidaturu na pozici prezidenta České asociace pojišťoven, do jejíhož čela byl posléze zvolen.

 

Martin Diviš zastával funkci předsedy správní rady ČKP od roku 2008. „Za posledních několik let se nám společně podařilo výrazně zvýšit povědomí o významu a roli pojištění a povinného ručení zejména zásadním snížením počtu nepojištěných vozidel. A v této práci budeme nadále na půdě ČKP pokračovat,“ uvedl Martin Diviš.

Pavel Řehák si velice váží důvěry svých kolegů a ke své nové funkci přistupuje s maximální odpovědností. „Z pozice předsedy správní rady ČKP se budu snažit přispívat k dalšímu rozvoji nejen trhu pojištění motorových vozidel, ale také celého českého pojišťovnictví. Chci efektivně využívat spolupráce s Českou asociací pojišťoven a dále posilovat důvěryhodnost, stabilitu a kulturu tuzemského pojistného trhu,“ uvedl Pavel Řehák.

Česká kancelář pojistitelů

Zdroj: Česká kancelář pojistitelů

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články