Europojištění od Slavia pojišťovny: milion za korunu


			Europojištění od Slavia pojišťovny: milion za korunu
26.6.2008 Produkty

Většina lidí dobře ví, že vyjíždět na dovolenou bez cestovního pojištění je velmi riskantní, protože nikdy nevíte, co se může stát. Náklady za případné lékařské ošetření či hospitalizaci se mohou vyšplhat do statisíců, čímž změní vysněnou dovolenou v noční můru. Proto uzavíráme na poslední chvíli pojištění, které nás má ochránit před nečekanými výdaji. A přitom vůbec nepřemýšlíme o tom, zda nás nepřichází zbytečně draho.

 

Přitom každý se může na bezstarostnou dovolenou připravit s předstihem. Turisté si mohou pořídit například Europojištění od Slavia pojišťovny, které je uzavíráno na dobu neurčitou, a zaplatí za ně pouhých 365 korun. Výše pojistného plnění pro léčebné výlohy dosahuje milionu korun. Roční Europojištění představuje vlastně jakési připojištění ke stávajícímu zdravotnímu pojištění. Turisté tedy zaplatí za  cestovní pojištění denně jen jednu korunu.

 

Slavia pojišťovna nabízí výhodné Europojištění nejen pro turistické cesty, ale také pro pracovní či sportovní cesty. Lze ho tedy sjednat ve dvou variantách: Turista je určen pro běžné cesty, zatímco Profesionál je pro všechny, kteří provozují rizikové sporty nebo v zahraničí pracují. Komplexní varianta zahrnuje také pojištění odpovědnosti za škody, úrazové pojištění a pojištění cestovních zavazadel. Pro rodiny je připraveno pojištění od 710 korun za rok. Jde o sazbu pro dvě dospělé osoby a pro dvě děti mladší 18 let.

 

Nadstandardní pojištění Profesionál chrání například klienty praktikující rizikové sporty či poskytne klientům jistotu na pracovních cestách. Pojištění platí i při opakovaných výjezdech a neměří se délka výjezdu.Cena tohoto pojištění činí 1460 korun za celý rok.

 

Limity pojistného plnění jsou v obou druzích cestovního pojištění různé. Jak jsme již uvedli, u Turisty je maximální výše pojistného plnění 1 milión korun, u produktu Profesionál je to 5 miliónů. V případě smrti úrazem vyplácí Slavia pojišťovna z Europojištění Turista 100 000 korun, u pojištění Profesionál je to pětkrát tolik.

 

Zavazadla jsou u Turisty pojištěna na 10 000 korun, u Profesionála na 20 000 korun.

 

Jak je uvedeno výše, Europojištění Profesionál přijde v základní variantě na 1 460 korun, v komplexní variantě přijde roční pojistné jedné osoby na 1 825 korun.

 

Ze základního pojištění jsou hrazeny náklady na lékařské ošetření a léky, hospitalizaci, repatriaci, zásah horské služby a také náklady na asistenční služby. Ty jsou rovněž součástí pojištění. A dobrá zpráva nakonec: asistenční služby hovoří česky.

Zdroj: Slavia pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články