Pillow: Pět tipů z webu proporadce.cz


			Pillow: Pět tipů z webu proporadce.cz
3.2.2021 Produkty

První rok prodeje nového pojištění vozidel oslavila Pillow pojišťovna dárkem pro všechny své partnery. Vytvořila a v lednu spustila web s kompletními informacemi o svých produktech a službách. O které informace je mezi poradci největší zájem?

1) Produktové video aneb videoseznamka

Doba, kdy bylo třeba pro poznání nového pojištění absolvovat školení, je pryč. Čas každého poradce je mnohem dražší, než aby ho trávil na často zbytečných školeních. Co dříve trvalo hodinu, na to dnes stačí 10 minut. Taková je délka produktového videa, které představí inovativní pojištění vozidel do posledního šroubku. Stačí kliknout a dívat se.

2) Pillow portál

Každý ze spolupracujících poradců má automaticky zřízen přístup do Pillow portálu. Na jednom místě tak má všechny kalkulace, smlouvy a informace o klientech. Na webu proporadce.cz v sekci Portál je k dispozici minutový návod jak na první přihlášení.

Zdroj: YouTube, Pillow

3) Unikátní produktový přehled

Jedním z nejčetnějších souborů na webu proporadce.cz je přehled 10 produktů pojištění vozidel a detailní srovnání asistenčních služeb jednotlivých pojišťoven. Jedná se o jediný přehled svého druhu dostupný na českém internetu. Je až překvapivé, jak moc se jednotlivé asistenční služby mezi pojišťovnami liší.


Mohlo by vás zajímat: Ivan Špirakus: Nové zkoušky významně zvyšují kvalitu profesionálů v oboru


4) Tržní statistiky

Populární je sekce Pillow a trh. Na základě oficiálních statistik České asociace pojišťoven, České kanceláře pojistitelů a České národní banky mají poradci k dispozici přehledný vývoj celého pojistného trhu. Na základě objektivních dat se Pillow stala díky inovativnímu pojištění nejrychleji rostoucí pojišťovnou v kategorii pojištění vozidel.

5) Produktové materiály a hitparáda

Samozřejmostí je přehled všech produktových materiálů, které zjednoduší poradcům znalost každého produktů. Každý poradce tak má jistotu, že na jedno kliknutí vždy získá produktový list, cílové trhy, pojistné podmínky, vzorovou pojistnou smlouvu a také hitparádu 12 největších výhod Pillow pojištění vozidel.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články