Pojišťovna VZP vstupuje do Rusko-České smíšené obchodní komory

25.5.2015 Pojistný trh

Pojišťovna VZP (PVZP) podala přihlášku za člena Rusko-české smíšené obchodní komory  se sídlem v Praze.

Hlavním důvodem je další prohloubení kontaktů s ruskojazyčnou klientelou a prezentace pojišťovny jako stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti u partnerů působících na ruském trhu," vysvětluje Jan Halama, zástupce výkonného ředitele PVZP.  "Na tamním trhu jsme se doposud profilovali především jako pojišťovna poskytující zdravotní pojištění pro cizince, ale velký potenciál vidíme i ve zdravotní turistice a cestovním pojištění. Určitě chceme být více aktivní i v pojištění ostatních rizik,“ dodává Jan Halama.

V březnu letošního roku se pojišťovna prezentovala na mezinárodním veletrhu InterMed 2015 v Moskvě, kde byl o její nabídku velký zájem. „Naše prezentace byla mimořádně úspěšná nejenom u ruských partnerů a klientů, ale velmi příjemné bylo i setkání s panem velvyslancem Remkem, který projevil zájem o naše představy o působení na ruském trhu,“ říká Halama.

Pojišťovna považuje své členství v Rusko-české smíšené obchodní komoře za další důležitý krok na cestě k udržení a získávání ruskojazyčné klientely. Ta již dnes představuje v oblasti zdravotního pojištění cizinců největší podíl mezi klienty pojišťovny.

Zdroj: Pojišťovna VZP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články