INSIA představila další užitečnou aplikaci!


			INSIA představila další užitečnou aplikaci!

INSIA vystoupila na nejprestižnější konferenci pro finanční poradce - FINfest 2018: Poradce vs. klient, na které představila novou verzi aplikace Pojišťovny. Ohlédněte se společně s námi za akcí, na které se setkaly největší špičky z oboru finančního poradenství.

Konference se konala v nových, moderních prostorách Konferenčního centra Cubex na pražském Pankráci. K dispozici byly tři hlavní sály a dva menší, ve kterých probíhaly workshopy.

Uvedení aplikace POJIŠŤOVNY

INSIA na stánku uvedla novou verzi aplikace POJIŠŤOVNY, díky které mají poradci všechny aktualizované kontakty na pojišťovny vždy po ruce. Vyzkoušet ji můžete i Vy!

Žádaná diskuze s Ivanem Špirakusem

Pozitivní ohlasy sklidila panelová diskuze s podtitulem „Pojištění – kterým směrem se pohne trh?“, kterou moderoval Ivan Špirakus, generální ředitel společnosti INSIA. Diskutující se odvážně pustili do aktuálních témat, jako jsou například zákon o distribuci pojištění, investiční životní pojištění a “Rada”.


Mohlo by vás zajímat: INSIA potvrzuje pozici FinTech lídra


Workshop INSIA

V rámci worskhopu INSIA byly představeny unikátní služby Cashbot a PojištěnáFaktura.cz. Cashbot je unikátní řešení pomáhající  firmám a živnostníkům získat prostředky, které mají vázané ve vystavených fakturách.

Díky službě Pojištěnáfaktura.cz má zákazník také možnost si danou fakturu pojistit proti platební nevůli nebo neschopnosti odběratele fakturu zaplatit.

Společnost INSIA, která stojí za službou PojištěnáFaktura.cz spustila InsurTech revoluci už loni v září, kdy umožnila podnikatelům pojistit i jednu jedinou fakturu. Jednalo se o první službu tohoto typu v ČR.

Zdroj: YouTube

INSIA miluje technologie

INSIA dlouhodobě klade veliký důraz na vývoj nejmodernějších online nástrojů a srovnávačů, speciálně navržených pro potřeby hypotečních a pojišťovacích makléřů. Členům sítě nabízí bezkonkurenční podmínky a celou řadu výhod, díky kterým jsou vždy o krok před konkurencí.

Zdroj: INSIA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články