INSIA potvrzuje pozici FinTech lídra


			INSIA potvrzuje pozici FinTech lídra
3.12.2018 Technologie

Termín FinTech představuje propojení tradičního světa financí s moderními technologiemi. V nové infografice portálu Fintech Cowboys, který pravidelně monitoruje českou FinTech scénu, se opět objevila revoluční služba z dílny INSIA. Víte jaká?

Jedním ze čtyř reprezentantů oboru pojištění v českém FinTech prostředí je služba PojištěnáFaktura.cz, která byla spuštěna loni v září jako jedna z prvních služeb tohoto typu na světě.

Služba usnadňuje menším a středním podnikatelům život tím, že umožňuje pojistit si jednotlivé faktury proti nezaplacení. Kromě úhrady případné finanční ztráty poskytuje pojištění faktur i systém upomínání a vymáhání plateb, a to vše klient sleduje online.

Jsme rádi, že ve Fintech Cowboys si všímají věcí, které děláme. Milujeme technologie a posouváme trh dopředu. Členové sítě INSIA tak získávají významnou konkurenční výhodu," uvedl Ivan Špirakus, generální ředitel INSIA

Grafika INSIA

INSIA jako technologický inovátor

INSIA dlouhodobě klade veliký důraz na vývoj nejmodernějších online nástrojů a srovnávačů, speciálně navržených pro potřeby hypotečních a pojišťovacích makléřů. Členům sítě nabízí bezkonkurenční podmínky a celou řadu výhod, díky kterým jsou vždy o krok před konkurencí. 

Šikovní lidé se neztratí

Aktuálně INSIA hledá iOS vývojáře. Pokud jste vývojář nebo o někom víte, neváhejte nás kontaktovat.

Zdroj: INSIA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články