Řady ČASF rozšiřuje společnost KAPITOL pojišťovací a finanční poradenství


			Řady ČASF rozšiřuje společnost KAPITOL pojišťovací a finanční poradenství

Představenstvo České asociace společností finančního poradenství a zprostředkování (ČASF) schválilo na svém listopadovém zasedání přijetí společnosti KAPITOL pojišťovací a finanční poradenství, a.s. za řádného člena asociace. Jedná se o první rozšíření členské základny od sjednocení profesních sdružení finančních poradců v létě letošního roku.

Asociace tak nyní zastřešuje celkem 25 řádných členů a 3 členy přidružené, což reprezentuje výraznou majoritu finančně-poradenského trhu. Potvrzuje se, že sjednocené sdružení bude silným a reprezentativním zástupcem celého odvětví.


Mohlo by vás zajímat: Evropské pojišťovnictví: Předběžné výsledky 2017


Jiří Šindelář, předseda představenstva ČASF, k přijetí nového člena uvedl: „Vstup společnosti KAPITOL je první vlaštovkou růstu naší členské základny po vypršení moratoria navazujícího na sjednocení asociací. Jsem potěšen nejen ze začlenění významného hráče na trhu, ale také z faktu, že ČASFzastupuje celé odvětví finančního poradenství, bez ohledu na obchodní model jednotlivých firem.

Michal Pobuda, generální ředitel KAPITOL pojišťovací a finanční poradenství, a.s. doplnil: „Mám velkou radost, že je Kapitol součástí ČASF a že jsme se stali první společností, která do asociace od jejího vzniku vstoupila.“

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články