VICTORIA VOLKSBANKEN pojišťovna mění název na ERGO pojišťovnu


			VICTORIA VOLKSBANKEN pojišťovna mění název na ERGO pojišťovnu
17.9.2012 Pojistný trh

VICTORIA VOLKSBANKEN pojišťovna se k 17. září 2012 přejmenuje na ERGO. Pojišťovna funguje na českém trhu již od roku 1994. Je dceřinou společností ERGO Austria International AG, která patří k mezinárodní pojistné skupině ERGO.

Přejmenováním na ERGO realizujeme koncernovou strategii jednotného vystupování na všech trzích. S tím je samozřejmě spojeno i nové vnímání značky a zlepšení služeb pro klienty. Pro český trh plánujeme rozšíření naší nabídky o pojištění podnikatelských rizikřeklPavel Chmelík, předseda představenstva ERGO pojišťovna, a. s.

Česká společnost ERGO spravuje portfolio přibližně 60 000 klientů se zaměřením na privátní a firemní klienty. V nabídce má především životní a úrazové pojištění, pojištění majetku a cestovní pojištění. Společnost se také svým produktem „Welcome“ specializuje na soukromé zdravotní pojištění cizinců. Produkty jsou nabízeny samostatnými obchodními zástupci, Volksbankou, Zdravotní pojišťovnou Ministerstva vnitra České republiky, ERGO Pro a dalšími obchodními partnery.

S novou značkou ERGO klienti získají možnost vyřídit změny pojistné smlouvy a nahlásit škodné události online přes internet. Právně dojde ke změně obchodního názvu z VICTORIA VOLKSBANKEN pojišťovna, a.s., na ERGO pojišťovna, a.s. To znamená, že veškeré smluvní obsahy a podmínky pro klienty a obchodní partnery zůstávají beze změny.

ERGO pojišťovna

Zdroj: ERGO pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS