Sledujte události týdne na oPojištění.cz


			Sledujte události týdne na oPojištění.cz

Vážené čtenářky a čtenáři,

 

tento týden se obzvláště těšíme na dvě události. Tou nejvýznamnější je bezpochyb vyhlášení ankety Pojišťovna roku 2008, kterou mezi pojišťovacími makléři organizuje Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM).

 

Na rozdíl od jiných ocenění pojišťoven, vítězové této ankety jsou voleni odborníky na trhu, kteří české pojistitele, jejich produkty a služby znají nejlépe - z každodenní praxe. Proto se domnívám, že výsledky této ankety mají vysokou hodnotu jak pro Vás, pojišťovací zprostředkovatele a odborníky, tak pro Vaše klienty a partnery. Nezapomeňte je tedy na Pojišťovnu roku upozornit.. Zajímalo by nás také, jak budou výsledky vnímat ti, kteří za služby pojišťoven platí.

 

Slavnostní vyhlášení výsledků Pojišťovny roku 2008 se uskuteční v úterý 12.5. v 17,00 hod v hotelu InterContinental v Praze. Nominace na jednotlivé kategorie naleznete v článku Kandidáti na titul Pojišťovna roku 2008 nominováni.

 

Za druhou událost týdne, pro mnohé čtenáře oPojištění.cz určitě významnou, považujeme vyhlášení výsledků čtenářské ankety oPojištění.cz. V této anketě se nejedná o prestiž ani kvalitu služeb. Stačilo vyplnit jednoduchý dotazník a pak si jen počkat na výsledky náhodného slosování, které provede počítač dnes (10.5.2009) večer. Výsledky přineseme v úterý dopoledne na stránce Soutěž o zájezd, poté co ověříme údaje vítězů. V soutěži jsou letecké zájezdy na Maledivy, Korfu a do Paříže, takže je na co se těšit.

 

Uzávěrka anketních přihlášek proběhla včera o půlnoci a již nyní Vám prozradíme, že do slosování bude zařazeno celkem 1781 platně vyplněných anketních lístků (údaj již po odstranění duplicit). Držíme palce, právě Vám! :)

 

Čeká nás týden plný vítězů. Musím ale myslet na to, jak důležitá jsou ta malá vítězství, která dosahujeme každý den ve správě smluv, styku s klientem, v rozvíjení obchodu, nebo v osobném životě... A jak důležité je, se za všechna ta vítězství pravidelně ocenit.

Zdroj: AV

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

pojištění

kostik,  11. 5. 2009

důležité je dobře zabespečit sebe, rodinu a svůj majetek-pak se klidně žije

Fandím pojišťovně Kooperativě

pojištění

kostik,  11. 5. 2009

důležité je dobře zabespečit sebe, rodinu a svůj majetek-pak se klidně žije