Historický krok ve spolupráci mezi AČPM a pojišťovnou D.A.S.


			Historický krok ve spolupráci mezi AČPM a pojišťovnou D.A.S.

Předseda Asociace českých pojišťovacích makléřů Ivan Špirakus a generální ředitelka české pobočky D.A.S. Rechtsschutz AG Jitka Chizzola podepsali exkluzivní smlouvu, která členům AČPM otevírá přístup k čerpání unikátní služby právního poradenství od D.A.S., a to zcela zdarma.

Tento krok je vyvrcholením dlouhodobé spolupráce mezi makléři sdruženými v AČPM a pojišťovnou právní ochrany D.A.S.

Jak připomíná předseda AČPM Ivan Špirakus, mezi hlavní úkoly Asociace patří pomáhat členům ve zvyšování kvality služeb poskytovaných klientům a zároveň v budování jejich firem. Právě možnost opřít se o dvacetileté zkušenosti D.A.S. je jednou z cest, jak toho dosáhnout. Nároky ČNB jako orgánu státního dohledu na pojišťovací zprostředkovatele se stále zvyšují, a proto je poradenství v oblasti regulace a správního práva základním prvkem speciálního produktu pro členy AČPM. „Máme velkou radost, že se nám podařilo – díky vstřícnosti vedení D.A.S. – vytvořit unikátní produkt, který je pro členy AČPM skutečnou přidanou hodnotou a hmatatelným benefitem členství“, dodává předseda AČPM.

D.A.S. nedávno oslavila 20. výročí své působnosti v ČR. Jako jediná specializovaná pojišťovna svého druhu na českém trhu nabízí výjimečnou službu, která klientům zajišťuje komplexní právní servis bez vynaložení dalších peněz – pojištění právní ochrany. Dohodu s AČPM považujeme za potvrzení správnosti naší dlouhodobé filozofie, že jedině kultivací vztahu pojišťovna – makléř můžeme dosáhnout společného cíle, kterým je spokojený klient“, říká Jitka Chizzola, generální ředitelka D.A.S. pro ČR.

Jak to funguje v praxi?

Vznikne vám problém, spojíte se s D.A.S. a ta vám poskytne špičkový právní servis, který za vás uhradí.

Jak si pojištění právní ochrany s plným krytím za zvýhodněných podmínek sjednat?

Stačí kontaktovat specialisty D.A.S., kteří vám připraví nabídku pojištění přímo na míru vašim potřebám.

S právní ochranou od D.A.S. vždy získáte:

  • Výhodu nezávislosti poskytovatele pojištění právní ochrany, která garantuje neexistenci střetu zájmu při hájení zájmu pojištěných.
  • Výhodu specializovaného poskytovatele pojištění právní ochrany – veškerou naši energii soustředíme na poskytování prvotřídních právních služeb.
  • Výhodu zkušeností poskytovatele pojištění právní ochrany s nejdelší tradicí na trhu a s nejvíce vyřešenými právními případy.

S jakými problémy se lze na D.A.S. obrátit?

  • Právní pomoc ve sporech z obchodní spolupráce s pojišťovnami
  • Právní pomoc ve správním řízení v rámci dohledové činnosti ČNB
  • Právní pomoc ve sporech se zaměstnanci
  • Právní pomoc ve sporech z odpovědnostního pojištění
  • Právní pomoc ve sporech s pojišťovacími zprostředkovateli

 

Co v takovém případě dělat?

Vytočit číslo právního servisu D.A.S. 267 990 777 nebo odeslat e-mail na pravni@das.cz, identifikovat se (název vaší společnosti, vaše jméno a příjmení, vaše telefonní číslo a e-mail) a poté vše sdělit  „svému“ právníkovi.

Zdroj: AČPM

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články