Nejlepší konference o pojištění brzy startuje!


			Nejlepší konference o pojištění brzy startuje!

Dámy a pánové, připoutejte se. Za pár dní tu máme největší online televizní show, kterou by si neměl nechat ujít žádný pojistný profesionál. DIA konference začíná již 30. listopadu a tentokrát nemusíte ani nikam cestovat.

V posledních letech jsem navštívil konferenci DIA v Amsterdamu a v Mnichově. A přiznám se, pracovně to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí, které jsem kdy udělal. Proč? Rozšířil jsem si obzory, získal nové kontakty a přišel na řadu zajímavých myšlenek. Kouzlo sice spočívalo i v tom, že se jednalo o „živé akce“, ale dozvědět se nové věci a kontaktovat ostatní účastníky bude možné i letos, kdy se z důvodu nepříznivé koronavirové situace vše koná výhradně online.

Co nás tedy čeká po 30. listopadu až do 4. prosince? Představí se více než 35 insurtech společností z celého světa, a to od začínajících až po ty, která již poskytují vyspělá řešení. Vše bude interaktivní, dle slov pořadatelů má jít spíše o online televizní show než o online konferenci.


Mohlo by vás zajímat: Martin Podávka: Velký přehled srovnávačů pojištění


Tato pomyslná „televize“ bude všech 5 dní vysílat celých 5 hodin, od jedné hodiny odpoledne až do šesté hodiny. Pokud něco zameškáte, budete mít v prosinci možnost zhlédnout veškerá videa offline. V programu se například dozvíte, jak zvýšit prodej pojištění v digitální době, co lidé očekávají od pojištění, jak vytvořit nové business modely, jak se mění pojišťovnictví v době koronavirové nebo jak předcházet majetkovým škodám či zvyšovat zdraví klientů pojišťoven.

Osobně se těším například na vystoupení Jeffa Kreislera (autor knižních best-sellerů a oceňovaný komik) s vděčným tématem pojištění a behaviorální vědy. Čekají nás vtipná zamyšlení nad tím, proč děláme rozhodnutí, která děláme a jak můžeme změnit rozhodování, abychom dosáhli ještě lepších výsledků. A jaká dávají organizátoři doporučení pro sledování této největší online „pojišťovácké“ show?

  1. Ke sledování si připravte kávu a občerstvení.
  2. Program sledujte na televizi a mobil si nechte pro chatování s dalšími účastníky.
  3. Uvelebte se na pohodlném gauči, program bude dlouhý.
  4. Nezapomeňte na networking, který i tento formát umožňuje.
  5. Ke sledování pozvěte i Vaše kolegy.

Vše o této konferenci se včetně možnosti registrace dozvíte ZDE.

Vstupenka není levná, stojí 1 195 euro. Zadáním kódu DIA200BROKER ale získáte slevu 200 euro. Na jednu vstupenku můžete bezplatně pozvat ke sledování až čtyři kolegy, a tak lze náklady na vzdělávání udělat snesitelnějšími.

A kdybyste neměli čas nebo si z jakéhokoliv jiného důvodu necháte DIA konferenci ujít, určitě si do diářů poznamenejte 10. prosinec. Na toto datum je již nachystán druhý online Broker kongres Evoluce2. Bude to skutečně velký třesk v online konferencích pro finanční poradce, slétnou se sem hvězdní řečníci, jako je Jordan Belfort, Dan Ariely nebo John Bowen. Vstupné stojí pouhých 1490 Kč. Podrobnosti najdete v tomto článku.

Dušan Šídlo
Pojistný analytik společnosti Broker Trust

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články