Ing. Eva Poláchová

Eva Poláchová

Funkce: Členka představenstva pojišťovny Kooperativa

Eva Poláchová má více než 25 let zkušeností ve finanční oblasti, zejména v pojišťovnictví. Z toho 15 let na vedoucích pozicích. Dlouhodobě se věnuje zejména obchodu, ať už řízení přímého obchodu nebo externích partnerů, tak i oblasti podpory obchodu. V posledních dvou letech řídila implementaci směrnice IDD, a to nejen v Kooperativě, ale z pozice předsedkyně Sekce distribuce v České asociaci pojišťoven i v rámci celého českého trhu.

Pro pojišťovny VIG ČR pak se svým týmem připravila nový CRM systém, který chytře využívá propojení obecných obchodních principů, zákonné regulace a moderních technologií. Obchodníci tak získali moderní a komplexní nástroj pro při zajištění odborné péče pro klienty, jehož motto je „místo dalších papírů, poradenství na míru“. V představenstvu Kooperativy bude zodpovědná za provozní podporu byznysu, včetně CRM, správu pojistných smluv a projektovou kancelář.

Eva Poláchová je absolventkou VŠE Praha, oboru ekonomická statistika a v Kooperativě pracuje od roku 2015. Je vdaná, má dvě dcery a dva vnuky.   

LinkedIn profil

Související články