Radoslav Kubiš st.

Radoslav Kubiš st.

Funkce: Předseda představenstva OK GROUP a lídr uskupení OK HOLDING

Spoluzakladatel společnosti OK GROUP a.s., největší pojišťovací společnosti bez zahraničního kapitálu na tuzemském pojišťovacím trhu. Od roku 1991, kdy se pojišťovnictví začal profesně věnovat, se okruh jeho podnikatelských zájmů postupně rozšiřoval a dnes, prostřednictvím uskupení OK HOLDING, nabízí klientům jedinečnou a širokou škálu služeb.

OK HOLDING aktuálně zastřešuje téměř dvě desítky majetkově propojených společností, které se kromě pojišťovnictví věnují s vysokou erudicí také finančnímu poradenství, investicím, realitám, dotacím a účetnictví.

Rád spolupracuje s přemýšlivými a pracovitými lidmi. Neustále rozšiřuje pracovní týmy ve všech společnostech, kdy dává příležitost jak zkušeným profesionálům, tak nadějným začátečníkům, které podporuje v jejich rozvoji. 

Vystudoval Vysokou školu zemědělskou v Brně a zemědělská prvovýroba patří i mezi jeho nejnovější pracovní projekty. Se stejným nadšením, s jakým se vrhá do podnikatelských aktivit, se věnuje i svým zálibám: vojenské historii, výtvarnému umění a hře na klavír.