Tomáš Kadlec

Tomáš Kadlec

Funkce: Bývalý generální  ředitel BNP Paribas Cardif Pojišťovny

Tomáš Kadlec, bývalý generální ředitel  BNP Paribas Cardif,  byl strategickým řízením společnosti pověřen od února 2013. Ve funkci nahradil Zdeňka Jaroše, který se ve struktuře BNP Paribas Cardif posouvá na pozici Regionálního ředitele pro Českou republiku, Slovensko, Rakousko, Maďarsko, Bulharsko, Rumunsko a Chorvatsko. Aktuálně působí ve funkce ředitele firmy ČEZ Prodej.

Tomáš Kadlec, absolvent Matematicko-fyzikální fakulty UK a doktorského studia na CERGEEI, pracoval přes 7 let v poradenské firmě McKinsey & Company, kde se v roli projektového manažera specializoval na strategii, obchod a marketing ve finančních institucích a FMCG. Před svým nástupem do BNP Paribas Cardif řídil projektovou kancelář programu Turnaround ve společnosti Mecom. Působil také v Direct Pojišťovně, kde byl v pozici Business Development Directora zodpovědný za analýzu potenciálních akvizic a otevírání nových obchodních kanálů.

Tomáš Kadlec je ženatý, hovoří plynně anglicky a dorozumí se také rusky. Je aktivní sportovec, k jeho zájmům patří především lyžování, kiteboarding, horská kola, squash, ale také cestování a fotografování.

BNP Paribas Cardif Pojišťovna

LinkedIn profil