AXA Assistance má unikátní připojištění alkoholu na dovolené


			AXA Assistance má unikátní připojištění alkoholu na dovolené

AXA Assistance nabízí klientům připojištění krytí léčebných výloh v zahraničí do výše 0,8 promile alkoholu (odpovídá to čtyřem pivům či panákům). Jedná se o jedno z nových připojištění, které si lidé můžou u pojišťovny sjednat k cestovnímu pojištění. Mezi další nová připojištění patří Autoasistence na cestách a Pojištění půjčeného vozidla.

Od nynějška už neplatí, že když se na dovolené v zahraničí po konzumaci alkoholu zraníte, tak vám pojišťovna odmítne proplatit náklady na ošetření ze sjednaného cestovního pojištění. Před letošními prázdninami se situace změnila a společnost AXA Assistance je první pojišťovnou v České republice, která umožňuje klientům sjednat si připojištění, jež je chrání i po konzumaci alkoholu. Připojištění nese obchodní název Drink povolen.

Dosud všechny pojišťovny na českém trhu v případě alkoholu uplatňovaly výluku – alkohol v krvi pro ně byl důvodem pro to odmítnout proplácet výdaje lékařské ošetření. S připojištěním od AXA Assistance si tedy její klienti budou moci dát v klidu koktejl na pláži nebo pivo k večeři. Pojišťovna bude krýt léčebné výlohy až do výše 0,8 promile alkoholu v krvi (to odpovídá zhruba čtyřem pivům nebo panákům).


Mohlo by vás zajímat: Jak si šetří na důchod Češi ve věku 50 až 65 let?


„Čechům podle dostupných údajů patří první příčka v objemu vypitého piva na hlavu a rovněž patříme mezi největší spotřebitele alkoholu na světě. Myslím se tedy, že pojištění chránící při konzumaci alkoholu má pro Čechy své opodstatnění,“ říká generální ředitel AXA Assistance Jan Čupa.

Mezi další nová připojištění společnosti AXA Assistance patří Pojištění půjčeného vozidla, které se hodí všem, kdo si v zahraničí plánují půjčit auto nebo skútr. V případě autonehody nebo pokud klient vrátí vozidlo poškozené, mu AXA Assistance proplatí spoluúčast až do výše 30 000 Kč. Cena tohoto připojištění je mnohonásobně nižší, než když si jej člověk sjedná přímo na místě v půjčovně.

Další novinkou je připojištění Autoasistence na cestách, které je vhodné pro statisíce Čechů, kteří vyráží na dovolenou autem. Na tomto připojištění je zajímavé, že se nevztahuje jen na zahraničí, ale také na události, k nimž dojde na cestě do nebo z dovolené na území ČR.

Více informací ZDE.

Zdroj: AXA Assistance

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články