DEFEND INSURANCE Kft. začala spolupracovat s Emil Frey Magyarország


			DEFEND INSURANCE Kft. začala spolupracovat s Emil Frey Magyarország

Na základě výhry v tendru maďarského dovozce automobilové skupiny PSA, Emil Frey Magyarország, se maďarská společnost DEFEND INSURANCE Kft. stala autorizovaným poskytovatelem záručních programů pro ojetá vozidla DS.

V průběhu podzimu oficiálně započalo partnerství dvou silných hráčů na automobilovém trhu, DEFEND INSURANCE GROUP a značky DS. „Do spolupráce se značkou DS vstupujeme s nadšením. Věříme, že podpoří strategických růst a postavení obou společností na trhu. Vždy se soustředíme na spokojenost zákazníků a snažíme se vylepšovat naši nabídku a překonávat jejich očekávání. Proto klademe vysoké nároky na naše nové partnery. Společnost Emil Frey, dovozce značek DS, nás oslovila tím, že má téměř 100 leté zkušenosti v automobilovém odvětví a neustálou snahu se vyvíjet a posouvat vpřed, což jsou vlastnosti, které u našich partnerů hledáme," řekl Managing Director společnosti DEFEND INSURANCE, Andrew Quirke


Mohlo by vás zajímat: ESET: Kybernetickou bezpečnost na školách řeší učitel informatiky


„Naším posláním je prodávat kvalitní vozidla a doplňkové produkty, které uspokojí zákazníka nejen dnes, ale během celého užívání. Proto nám je ctí oznámit naši spolupráci s DEFEND INSURANCE. Jejich produkty přináší skutečnou přidanou hodnotu a velmi kvalitní a rychlé zpracování pojistných událostí, což je pro nás klíčové. Věříme, že spoluprací s DEFEND INSURANCE uspokojíme potřeby našich zákazníků ještě lépe než dosud a přineseme jim jistotu do každého dne," řekl Gergely Kanalas, Brand Manager značky DS.

Majitelé ojetých vozů DS mohou využívat prodlouženou záruky DS Car Protect ADVANTAGE až na 24 měsíců, pro vozidla, která nepřekročila 6 let a 200 000 najetých kilometrů. Sjednává se bez maximálního počtu najetých kilometrů, bez spoluúčasti a limit pojistného plnění je 1 000 000 florintů na jednu pojistnou událost, přičemž celkový limit je pořizovací cena vozidla.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články