Digitální asistenční karta s meteovarováním od Kooperativy


			Digitální asistenční karta s meteovarováním od Kooperativy

Kooperativa ve spolupráci se společností Meteopress připravila službu, která klienty předem upozorní na blížící se nepříznivé projevy počasí v okolí jejich nemovitosti nebo domácnosti, kterou mají pojištěnou u Kooperativy.

„Vývoj počasí sledujeme každý den 24 hodin a můžeme tak zákazníkům dát včas vědět, aby si mohli svůj majetek před extrémní situací lépe zabezpečit. Tuto službu poskytujeme zcela zdarma,“ popisuje princip meteovarování Filip Král, člen představenstva pojišťovny Kooperativa.


Mohlo by vás zajímat: 2Q 2021: MetLife vykázal čistý zisk 3,4 mld. $. Prudential Financial 2,2 mld. $


Během celého roku jsme vystavováni různým nepříznivým výkyvům počasí, ať už jde o přívalové deště, vichřice, bouřky s krupobitím, nebo třeba vydatné sněhové srážky, či extrémní námrazu. Všechny tyto situace mohou mít za následek poškození majetku – kroupy poškodí vozidlo zaparkované mimo garáž, silný vítr odnese či poničí nezabezpečené věci ze zahrady nebo úderem blesku zkratují všechny spotřebiče a elektronika v domácnosti.

Kooperativa klienty na tyto mimořádné situace dopředu upozorňuje, a tak mají možnost alespoň některým škodám na majetku předejít či jejich projevy zmírnit. Meteovarování vydává Kooperativa na digitální kartě, kterou si klient jednoduše uloží do elektronické peněženky ve svém mobilu.


Mohlo by vás zajímat: ČAP Insurance talk: U mikrofonu Pavel Nepala


„Jedná se preventivní službu, v žádném případě se klienti nemusí obávat toho, že budeme snižovat pojistné plnění, pokud na naše varování nebudou mít možnost zareagovat nebo je třeba v danou chvíli přehlédnou,“ ujišťuje Filip Král.

Kartičku Kooperativa posílá ke každé nové majetkové smlouvě, u které klient udělil souhlas s elektronickou a marketingovou komunikací. Doposud si digitální asistenční kartu nainstalovalo téměř 8300 klientů Kooperativy.   

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články