Kooperativa opět uspěla v soutěži Zlatá Koruna


			Kooperativa opět uspěla v soutěži Zlatá Koruna
23.6.2021 Tiskové zprávy

V letošním ročníku soutěže Zlatá Koruna si Kooperativa připsala čtyři pódiová umístění. Stříbrné koruny si v letošním roce odnesly produkty TREND v kategorii Pojištění pro podnikatele, FLEXI životní pojištění v kategorii Životní pojištění a Autopojištění NA MÍRU v kategorii Neživotní pojištění. Bronzovou korunu pak životní pojištění NA PŘÁNÍ kategorii Životní pojištění.

„Ve Zlaté koruně jsme zvyklí vyhrávat. Takže letošní výsledky jsou pro nás motivací ke zlepšení. Letos jsme přišli s novým TRENDem, od kterého očekáváme nejen obchodní úspěch, ale věříme i v návrat na nejvyšší příčku ve Zlaté koruně. Snažíme se zejména dbát na to, aby naši klienti – podnikatelé od nás dostali skutečně komplexní pojistné řešení. Připravili jsme také nové pojištění majetku občanů s cykloasistencí a čeká nás i výrazná modifikace životního pojištění FLEXI,“ vypočítává novinky člen představenstva Kooperativy Filip Král.  


Mohlo by vás zajímat: PwC CEO Survey: Více než polovina českých firem plánuje zvýšit počet zaměstnanců


Soutěž Zlatá koruna již 19 let oceňuje nejlepší finanční produkty roku na českém trhu. Od roku 2003 se jí zúčastňují všechny významné banky, pojišťovny, leasingové, investiční a další finanční společnosti. Letošního ročníku soutěže se zúčastnilo 196 produktů od 70 finančních společností. Nejlepší produkty v 15 kategoriích vybírá Finanční akademie složená z téměř čtyř set finančních odborníků.

Zdroj: Kooperativa

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články