Direct roste třináctkrát rychleji než trh neživotního pojištění

1.8.2017 Tiskové zprávy

Sázka na jiný přístup se Direct pojišťovně vyplácí. Klienti pozitivně reagují na produktové inovace a příjemný klientský zážitek, což se projevuje více než zdvojnásobením objemu produkce v meziročním srovnání. Direct tak zůstává největší a nejrychleji rostoucí pojišťovnou na trhu vlastněnou českým kapitálem a ke konci července očekává překročení 1 miliardy v portfoliu.

Z informací České asociace pojišťoven vyplývá, že zatímco trh neživotního pojištění meziročně roste o 5,9 %, Direct vykazuje nárůst o 76,2 %. Jen za první pololetí 2017 zvýšil svůj podíl na trhu s neživotním pojištěním z 0,9 na 1,2 %.

Direct

Největší nárůst zaznamenal Direct ve svém klíčovém segmentu – auto pojištění. Meziročně posílil v předpisech povinného ručení o 75,1 % a v havarijním pojištění dokonce o 103,9 %. V obou segmentech se jedná o nejrychlejší růst na trhu.

Na podzim revoluční novinka

Inovace a kvalitní produkt patří k hlavním pilířům Directu. V červnu tak pojišťovna pokračovala v produktových vylepšeních, představila inovované, flexibilnější cestovní pojištění, které jako jediné na trhu umožňuje klientům sjednat si rizikové sporty jen na určité dny. Na podzim chystá revoluční novinku v oblasti likvidace a inovované majetkové pojištění.


Mohlo by vás zajímat: Český pojistný trh lehce šlápl na plyn. Pojistné meziročně vzrostlo o 3,6 %


Direct tak očekává zvýšený zájem klientů i v tomto segmentu díky výrazně zjednodušenému on-line sjednání, jasným a jednoduchým pojistným podmínkám a flexibilitě produktu, umožňující klientům zvolit jen rizika, kterými se cítí ohroženi.

Zdroj: Direct pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články