Europ Assistance hodnotí 10 let působení v České republice


			Europ Assistance hodnotí 10 let působení v České republice
20.1.2012 Tiskové zprávy

Společnost Europ Assistance působí v České republice od roku 2001 a již přes 10 let zde poskytuje své asistenční služby. Za tuto dobu vytvořila pro zákazníky řadu inovativních služeb, vybudovala v Praze významnou lokální asistenční centrálu a je zakládajícím členem České asociace asistenčních společností.


„Asistenční služby se od roku 2001 velmi změnily. Díky pečlivé práci a snaze o rozvoj tohoto odvětví se v současnosti přistupuje k asistenci jako ke službě, která významně ovlivňuje a pomáhá zvyšovat spokojenost klientů,“ říká Vladimír Fuchs, výkonný ředitel Europ Assistance.


„Velký potenciál vidím v rozvoji asistenčních služeb pro oblast veřejného zdravotnictví, kde budou hnacím motorem potřeby zdravotních pojišťoven, které budou pro své klienty rozšiřovat nabídku individuální péče. Význam této oblasti roste především ve spojení se zdravotní reformou, která nově pracuje na definici standardní a nadstandardní formy zdravotní péče a nových typů asistenčních služeb. Zvýšený zájem o asistenční služby očekáváme rovněž v oblasti domácí asistence, která pomáhá řešit krizové situace spojené s bydlením, a také v automobilové oblasti, kde nabízíme nadstandardní asistence vázané na konkrétní řidiče i na vozidla,“ dodává Vladimír Fuchs.


Toto jubileum spolu se zaměstnanci Europ Assistance oslavilo dalších 250 významných klientů, dlouholetých partnerů a dodavatelů. Slavnostní večer se konal v prostorách Cloud9 Sky bar & Lounge s okouzlujícím výhledem na večerní Prahu, který dokresloval neopakovatelnou atmosféru této události. Oslavy se zúčastnily také významné osobnosti Europ Assistance, pan Martin Vial, generální ředitel Europ Assistance Holding a pan Patrick Leroy, výkonný ředitel regionu 3, do kterého náleží Česká republika. Zároveň se při této příležitosti setkali všichni dosavadní ředitelé Europ Assistance, kteří se postupně zasloužili o růst a současnou pozici Europ Assistance na trhu. Jmenovitě Dušan Recman, Josef Bernhard Woerner a Ing. Vladimír Fuchs, současný ředitel české pobočky.


V průběhu akce byl pro hosty Europ Assistance připraven pestrý program zahrnující školu pokeru, dražbu vína ročníku 2001 a losování o hodnotné ceny. Večerem provázela živá hudba Louis Armstrong Revival.

 

Historie v číslech

Za 10 let působení, kdy kontinuálně narůstal počet asistenčních zásahů, odbavili operátoři asistenční centrály celkem 1,9 milionů telefonátů a rozeslali cca 100 000 SMS zpráv, které se vztahovaly k cca 500 000 asistenčním zásahům. Mezi nejvzdálenější destinace, ze kterých byli klienti repatriováni, patří USA, Austrálie, Indonésie a Kuba. Celkem bylo ze zahraničí repatriováno cca 2000 klientů a ve více než 4500 případech bylo zapotřebí zajistit hospitalizace přímo v dané zemi.

Europ Assistance

Zdroj: Europ Assistance s.r.o.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články