HYPO úvěrové pojištění od Komerční pojišťovny s 10% slevou!


			HYPO úvěrové pojištění od Komerční pojišťovny s 10% slevou!

Na podzim loňského roku Komerční pojišťovna spustila kampaň se slevou 10 % z pojistného vázanou na produkt HYPO úvěrové pojištění. Doba trvání kampaně byla stanovena do konce března 2016.

Vzhledem k úspěšnosti kampaně se Komerční pojišťovna rozhodla tuto akci prodloužit. Zvýhodnění je tedy nadále platné a poradci jej mohou využívat až do odvolání.

Kampaň se slevou 10 % z pojistného je vázána k produktu HYPO úvěrové pojištění, který jsou oprávněni nabízet pouze smluvní externí partneři Komerční pojišťovny, a.s. Slevu mohou automaticky získat všichni noví klienti, kteří si u Komerční pojišťovny sjednají pojistnou smlouvu právě prostřednictvím smluvních externích partnerů Komerční pojišťovny, a.s.

Zároveň Komerční pojišťovna přichází s další novinkou ve formě zjednodušeného procesu nárokování slevy z úrokové sazby u hypotečních úvěrů od Komerční banky a.s.

Od dubna 2016 oproti dosavadnímu stavu, kdy bylo nutné doložit pojistku pro poskytnutí snížené úrokové sazby, smluvním externím partnerům Komerční pojišťovny nyní pro splnění podmínek čerpání hypotečního úvěru postačí na pobočkách Komerční banky předložit pouze Nabídku pojistné smlouvy KP (Návrh).

 

KB Pojistovna

Zdroj: Komerční pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články