Kooperativa dominovala anketě AČPM Pojišťovna roku 2010


			Kooperativa dominovala anketě AČPM Pojišťovna roku 2010
11.5.2011 Tiskové zprávy

Jedenáctý ročník ankety Pojišťovna roku, kterou každoročně vyhlašuje Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM), přinesl řadu změn a především výraznou redukci vyhlašovaných kategorií. Poprvé se vyhlašovaly nejlepší pojišťovny jen v pěti kategoriích, přičemž pojišťovna Kooperativa dominovala ve čtyřech z nich.

Kooperativa ovládla kategorie pojištění průmyslu a podnikatelů, autopojištění, pojištění občanů i životní pojištění. Právem si tak zaslouží titul Pojišťovna roku 2010. „O vítězích v jednotlivých kategoriích rozhodují makléři, kteří produkty i služby pojišťoven velmi dobře znají. Proto si ocenění v anketě Pojišťovna roku velice vážíme. Naší strategií je poskytovat srozumitelné produkty s kvalitním a rychlým servisem. A získaná ocenění potvrzují správnost naší cesty,“ uvedl generální ředitel Kooperativy a předseda grémia VIG ČR Martin Diviš.

Úspěch pojišťovací skupiny VIG, kterou v ČR reprezentuje Kooperativa, Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP) a Pojišťovna České spořitelny (PČS), ještě umocnilo umístění ČPP, která získala druhé místo v kategorii autopojištění a třetí místo v kategorii pojištění občanů.

V kategorii životního pojištění se na dalším „double“ VIG ČR podílela PČS, která za  Kooperativou obsadila druhé místo. Specializovaným pojistitelem roku 2010 se stala Evropská Cestovní Pojišťovna a osobností roku 2010 PhDr. Vladimír Přikryl.

O výsledcích ankety Pojišťovna roku svými hlasy rozhodují makléři, tedy odborníci na pojištění, kteří jsou s produkty pojišťoven v dennodenním styku. Proto nejlépe dokážou ocenit nejen kvalitu produktů, ale i doprovodných služeb, které pojišťovny nabízejí koncovým klientům, ale i obchodním partnerům.

Přečtěte si rozhovor s předsedou představenstva a generálním ředitelem Kooperativy Martinem Divišem!

Kooperativa

Zdroj: Kooperativa

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články