Kooperativa: Majitelé ŠKODY ENYAQ iV získají nadstandardní asistenci


			Kooperativa: Majitelé ŠKODY ENYAQ iV získají nadstandardní asistenci

Pojišťovna Kooperativa připravila ve spolupráci se Škoda Auto speciální akci pro majitele nového elektrického SUV ŠKODA ENYAQ iV. Až do konce letošního roku získají automaticky všichni, kteří si model ENYAQ pojistí u Kooperativy, asistenční program MAX, zahrnující i zásah v případě „vybité baterie“.

„Segment elektromobilů se rychle rozvíjí, proto na něj pamatujeme i v našich produktech. A při zahájení prodeje vlajkového „elektrického“ modelu naší nejvýznamnější automobilky chceme jeho majitelům nabídnout něco navíc. Věřím, že rozsah našeho asistenčního programu MAX ocení,“ vysvětluje speciální nabídku Aleš Zethner, ředitel Úseku pojištění motorových vozidel v Kooperativě.


Mohlo by vás zajímat: Tři druhy pojišťoven z pohledu pojištění osob (2. díl)


Asistenční program MAX zahrnuje kromě zmíněného zásahu u vybité baterie, kdy vozidlo odvezeme k nejbližší nabíjecí stanici, i další nadstandardní služby. Jmenovat můžeme například přistavení náhradního vozidla, likvidaci vraku vozidla, která může být v případě elektromobilů technicky i finančně náročná, nebo službu náhradního řidiče, který v případě indispozice řidiče zajistí odvoz vozu po ČR i v zahraničí.   


Mohlo by vás zajímat: Lucie Žulavská k revizi motorové směrnice: Pojistné procesy musí být on-line!


Jedná se o časově omezenou akci do 31. 12. 2021 pouze pro model ŠKODA ENYAQ iV. Nadstandardní asistenci získají majitelé při sjednání jakéhokoliv pojištění u Kooperativy, tedy i jen povinného ručení nebo havarijního pojištění.

Zdroj: Kooperativa

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články