Nastartuj svůj Autojob v Europ Assistance


			Nastartuj svůj Autojob v Europ Assistance
10.3.2010 Tiskové zprávy

Jedná se o vědomostní soutěž, kterou organizuje specializovaný portál AUTOJOB pro školy vyučující obory spojené s odvětvím automobilů. Ve druhé polovině roku 2009 se této soutěže zúčastnilo 316 studentů z 39 škol. Jako partner soutěže nabídla společnost Europ Assistance organizátorům i netradiční příspěvek v podobě zorganizování vyhlášení tohoto cyklu přímo v prostorách své asistenční centrály. Pro prvních 20 nejúspěšnějších soutěžících se tak kromě tradičních cen naskytla možnost poprvé v životě nahlédnout do prostor asistenční centrály. 

Během tohoto příjemného pátečního odpoledne tak prokurista a obchodní ředitel Europ Assistance Vladimír Fuchs mohl představit výhercům proces poskytování asistenčních služeb v praxi, včetně prezentace systému SAX a geografického asistenčního software v GSD. Vzhledem k vysokému provozu lednových dnů způsobeného extrémními klimatickými podmínkami, pak měli všichni zúčastnění možnost vidět asistenční centrálu v opravdu plném provozu a vytížení.

Po této exkurzi již bylo přikročeno k slavnostnímu vyhlášení. Od partnerů soutěže (kterými byli společnosti Shell a TPCA) obdrželi všichni finalisté mnoho zajímavých cen. I Europ Assistance připravila pro vyhlášené studenty některé tématické pozornosti. Všichni výherci obdrželi autoatlasy v barvách společnosti a celkový vítěz David Kunáš z Českých Budějovic si odnesl roční asistenční krytí Europ Assistance Autohelp ve variantě Plus.

Společnost Europ Assistance se rozhodla tento zajímavý projekt pro mladé studenty podporovat i nadále. Z tohoto důvodu byla uzavřena dohoda s portálem Autojob i pro další cyklus soutěže!

Společnost Europ Assistance hostila dne 22.1. slavnostní vyhlášení soutěže Nastartuj svůj AUTOJOB!
 

     
Lenka Sedláková provádí soutěžící asistenční platformou
Vladimír Fuchs předává ceny
Společná fotografie

Europ Assistance

 

Share/Bookmark

Zdroj: Europ Assistance

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články