Pojišťovna VZP podpořila Kliniku dětské hematologie a onkologie FN Motol


			Pojišťovna VZP podpořila Kliniku dětské hematologie a onkologie FN Motol
2.10.2017 Tiskové zprávy

Pojišťovna VZP zútulnila Kliniku dětské hematologie a onkologie FN Motol autorskými peřinkami a povlečeními pro malé pacienty.

Jedním z dobrovolných závazků ryze české komerční Pojišťovny VZP  je naplňování společenské odpovědnosti. Zejména se orientuje na podporu znevýhodněných skupin v oblasti zdraví, dále na oblasti vzdělání, kultury a sportu. 

„V naší pojišťovně neklademe důraz jenom na ekonomické výsledky, naší snahou je také pomáhat potřebným. Podporujeme napřímo desítky znevýhodněných jednotlivců a organizací. Jednou takovou organizací je HAIMA CZ, spolek pro pomoc dětem s hematologickým nebo onkologickým onemocněním. Ve spolupráci s grafičkou a bývalou pacientkou Kliniky Romanou Andělovou a spolkem HAIMA CZ jsme dne 21. 9. 2017 předali dětským onkologickým pacientům FN Motol 100 ks autorských povlečení, 100 ks peřinek a 100 ks knih pro děti,” popisuje Klára Bílá, marketingová specialistka. 


Mohlo by vás zajímat: Sloupek Kateřiny Lhotské: Pojistné podmínky pište takto...


„Děti se na peřinky vždy ptají a často si je berou po léčbě domů, asi na památku. Pro děti je léčba nesmírně náročná, a to jak psychicky tak fyzicky, proto jsme rádi, když jim můžeme pobyt u nás jakkoliv zpříjemnit,” dodává Prof. MUDr. Jan Starý, DrSc., přednosta Kliniky dětské hematologie a onkologie.

Zdroj: PVZP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články