PVZP: Bezstarostná jízda s autem do ciziny vyjde na 18 korun denně


			PVZP: Bezstarostná jízda s autem do ciziny vyjde na 18 korun denně
17.8.2018 Tiskové zprávy

Jezdíte na dovolenou do zahraničí autem a ještě nikdy se vám nic nestalo? V takovém případě máte velkou porci štěstí a možná by stálo za to vsadit si.

Každý rok ale tisíce českých řidičů skončí v cizině bezradně na silnici s porouchaným autem. Situace se nakonec nějak vyřeší – ale taky to stojí zhruba deset až patnáct tisíc korun.

Běžné cestovní pojištění autům nestačí

I když si totiž sjednáte cestovní pojištění, bez kterého byste vážně neměli přejet hranice, i když už dneska vnímáme Evropskou unii jako jeden celek, vyjde vás případná porucha automobilu na cestách poměrně draho.

Většina pojišťoven v takovém případě obvykle zajistí nocleh a odtah do nejbližšího servisu, případně náhradní vůz pro sjednaný počet kilometrů. „Pokud s náhradním autem ujedete víc, nebo dojedete až domů, další kilometry musíte doplatit – a pokud vaše auto opravovali v cizině, musíte se pro něj vrátit do zahraničního servisu na vlastní náklady,“ varuje Halina Trsková, místopředsedkyně představenstva Pojišťovny VZP (PVZP).


Mohlo by vás zajímat: PEPP: Penze budoucnosti, či další „unisex“?


Bezstarostná jízda stojí jen osmnáct korun denně

Přitom řešení je úplně jednoduché – stejně jako si sjednáváte cestovní pojištění, připojistěte i auto!

Na začátku sezóny prázdnin a dovolených přicházíme s unikátní novinkou. Jde o balíček připojištění Bezstarostná jízda k cestovnímu pojištění určený právě motoristům, kteří jezdí na dovolenou do zahraničí vlastním vozem.

Nový balíček v případě poruchy automobilu na cestách zajistí zdarma dopravu posádky i vozu samotného zpět domů do Česka. „Klient si pak nechá auto opravit u svého automechanika, se kterým se zná, což je pro mnoho lidí důležité,“ vysvětluje jednu z výhod Halina Trsková.

„Za osmnáct korun denně tak získáte ochranu před rizikem, že vás dovolená nakonec bude stát až desítky tisíc korun navíc,“ dodává místopředsedkyně představenstva PVZP. Cestovní pojištění Bezstarostná jízda v rámci celé Evropské unie a ostatních kontinentálních zemí totiž vyjde na pouhých 126 korun na týden pobytu.

Bezstarostnou jízdu je možné od začátku června 2018 sjednat na obchodních místech PVZP, na kterékoli pobočce VZP ČR a na http://www.bezstarostnajizda.cz/.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články