AXA se stala partnerem divize Google na projektu unikátní hry Ingress


			AXA se stala partnerem divize Google na projektu unikátní hry Ingress
12.1.2015 Technologie

Skupina AXA uzavřela exkluzivní partnerství s firmou NianticLabs, divizí společnosti Google, na zapojení své globální značky do interaktivní hry Ingress pro mobilní zařízení. V rámci projektu vytvoří více než 20 000 maloobchodních agentur po celém světě „herní portály“ nesoucí značku AXA, se kterými budou moci jednotliví hráči komunikovat pomocí svých mobilních zařízení v reálném světě. AXA tak zprostředkuje unikátní herní zážitek a zároveň nový způsob představení značky jak pro stávající tak i potencionální klienty.

 “Velmi si vážíme toho, že můžeme být součástí tohoto exkluzivního partnerství se společností NianticLabs a Google. Spojení naší značky s tímto unikátním interaktivním zážitkem hry Ingress představuje krok kupředu v digitalizaci a inovacích naší skupiny. Zároveň také novou cestu pro klienty k objevení naší značky i našich poboček. AXA je nyní úplně první pojišťovací společností v historii, která chrání lidi jak ve skutečném tak i virtuálním světě,“ říká Frédéric Tardy, Ředitel Marketingu a Distribuce AXA Group.

AXA zasahuje do virtuálního příběhu hry Ingress tím, že umožňuje hráčům na různých místech planety, aby se spojili s místy a portály nesoucími jméno AXA, kde mohou najít takzvané "AXA štíty.“ Přes 8 milionů aktivovaných hráčských účtů ve více než 200 zemích světa činí z Ingressu inovativní mobilní hru pro více hráčů, která transformuje oblasti a města z různých částí světa na interaktivní zážitky plné tajemství, intrik a dobrodružství. Za použití technologie Google Maps je hráči procházejí a prozkoumávají svět okolo sebe, navštěvují historicky zajímavá místa, parky a veřejná umělecká díla, což také vede k objevování skrytých „portálů“, ze kterých uniká fiktivní tajemná energie.

Při hraní budou jednotliví hráči hledat či získávat virtuální předměty k útoku nebo obraně jednotlivých Portálů. Štíty jsou velmi důležitým prvkem obrany portálů v této hře a "AXA štíty", které mohou hráči získat na místech "AXA Portálů" jsou těmi nejsilnějšími obrannými jednotkami ve hře. "AXA Štíty" mohou být nalezeny i na jiných portálech, ale pravděpodobnost, že je hráč získá je na "AXA Portálu" mnohem vyšší.

“Naše partnerství s AXA je významným příkladem integrace obchodních značek z reálného života a interaktivních her na mobilních zařízeních. Obchodní značka AXA se bez problémů začleňuje do příběhu hry Ingress a poskytuje významný bonus těm hráčům, kteří objeví a spolupracují s těmito lokacemi při své každodenní cestě světem okolo sebe. Ingress je momentálně dostupná ke stažení zdarma na App Store pro iPhone a iPad a na Google Play pro Android zařízení na webu ingress.com,“ doplňuje John Hanke, Generální Manažer firmy Niantic Labs, divize společnosti Google.

O Niantic Labs

Firma Niantic Labs byla založena v rámci společnosti Google a věnuje se tvorbě mobilních aplikací, které spojují lidi s prostředím a komunitami jejich skutečného světa. Produkty firmy jsou zaměřeny na to dostat lidi ven z domu, vytvářet dobrodružství a zážitky při pohybu a prostřednictvím technologie umožnit smysluplné a nahodilé interakce s místním prostředím a druhými lidmi zcela novými způsoby.

AXA
 

Zdroj: AXA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články