Zajímavost: AXA dále upevňuje své partnerství s FC Liverpool


			Zajímavost: AXA dále upevňuje své partnerství s FC Liverpool
7.12.2020 Zahraničí

Pokud jde o úspěšná partnerství pojišťovacích značek a sportu, aktivity AXA jsou na žebříčku hodně vysoko. Globální pojišťovna spojila své jméno s klubem „Reds“ už v roce 2018 a postupně své angažmá rozšiřuje.

V roce 2018 se stala AXA oficiálním pojišťovacím partnerem věhlasného fotbalového klubu. Od té doby se fotbalistům nebývale dařilo v Champions League, v Super Cupu, World Club Cupu i v Premier League, kde si zajistili titul. To drželo logo AXA stále v záři reflektorů a v médiích. Není tedy divu, že pojišťovací obr přistoupil k dalšímu upevnění partnerských pozic: nyní si zajistil titulární pojmenování nového tréninkového centra FC Liverpool.

AXA, která od loňska sponzoruje rovněž klubové tréninkové soupravy od dětských až po dospělé velikosti, bude nyní součástí názvu stadionu, známého už jako AXA Training Centre. Během listopadu se tam sportovci měli přemístit ze svého dlouhodobého střediska Melwood. Nový areál sídlí v Kirby a spojil aktivity mladých nadějí i prémiového týmu dohromady na jedno místo. Plocha centra je 9200 čtverečních metrů. Byly v něm vybudovány dvě posilovny, sportovní hala, komplex pro hydroterapii a rehabilitační zařízení pro sportovce. Kromě toho tu najdeme i TV studio, zázemí pro tiskové konference a kancelářské prostory.


Mohlo by vás zajímat: Petr Jedlička: Aktuální pohled na srovnání mezinárodních statistik Covid-19


„Jsme velmi potěšeni, že jsme posílili naše partnerství s FC Liverpool, jež nám už v uplynulých letech velmi přispělo ke zvyšování znalosti naší značky. AXA i FC Liverpool sdílejí společné hodnoty, na jejichž základě lze pokračovat ve vytváření příležitostí pro fanoušky, naše zákazníky a zaměstnance na celém světě,“ zdůraznil význam spolupráce Thomas Buberl, CEO pojišťovny AXA. Pojišťovna například plánuje několik eventů pro své klíčové trhy v Asii, kde je Premier League masivně sledována a těší se velké oblibě místních fandů. AXA rovněž hodlá úzce spolupracovat s hráči, manažery, kouči a profesionálními zdravotníky pečujícími o jejich kondici, čímž by přinesla další relevantní obsah pro propagaci zdravého životního stylu.


Mohlo by vás zajímat: Sloupek Kateřiny Lhotské: Zaměstnanecké kompenzace


Také šéf FC Liverpool Billy Hogan potvrdil, že další rozšíření partnerství s AXA má pro klub „perfektní smysl“. „Už jsme viděli jejich důraz na řízení zdraví, na zdravý životní styl, sebedůvěru. Proto má hodnotu prohloubení našich vztahů právě v oblasti tréninku,“ zdůraznil Billy Hogan. „Jsme rádi, že máme AXA na palubě a že napíšeme společně další kapitolu klubu. S AXA sdílíme mnohé na hřišti i mimo něj. „Později, ale ještě během tohoto roku bude logo AXA umístěno na budovu v areálu. Finanční částky za výše jmenované transakce sděleny nebyly.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články