Představujeme Comadso. Software pro srovnání a analýzu pojistných produktů


			Představujeme Comadso. Software pro srovnání a analýzu pojistných produktů
18.10.2017 Produkty, Pro firmy

Comadso, poskytovatel softwaru pro srovnání a analýzu pojistných produktů pro poskytovatele majetkového a úrazového pojištění v několika evropských zemích, přináší do České republiky nové řešení pro srovnávání pojištění, které obsahuje veškeré plusy a minusy všech pojistitelů v porovnání s běžnými rodinnými potřebami.

Jak náš software funguje? Vyberte v našem softwaru konkurenta a zvolte věkovou skladbu rodiny, stáří majetku, automobilové návyky, dovolenkové návyky, sportovní návyky a další základní návyky a proměnné týkající se rodiny a software Comadso vám ihned zobrazí seznam obsahující položky, kde konkurent nesplňuje potřeby a očekávání rodiny v závislosti na jejím pojištění. Současně uvidíte také seznam s výčtem položek, kde vaše společnost splňuje požadavky zákazníků podle těch samých potřeb a očekávání.

„Comadso automaticky odhalí, kde může váš produkt vyplnit mezeru a okamžitě propojit potřeby a očekávání klienta. Software výrazně ovlivňuje nové obchodní příležitosti a dopad má především na oblast udržení klientů v přímém i on-line prodeji, rozvoji produktů a obchodu, zaučování nových zaměstnanců a v marketingu," uvádí Ing. Aleš Marcol, Country Manager Comadso. 


Přečtěte také: Výroční zpráva ČAP: Předepsané pojistné vzrostlo o 2,1 %. Díky neživotnímu pojištění


Naše řešení poskytne zástupcům, makléřům, partnerům a držitelům frančízy příležitost navýšit prodeje, tržní podíly a především pak online prodeje. Pravděpodobně také zlepší míru konverze přímo na webové stránce pojišťovny nebo zprostředkovatele, jelikož návštěvníkům umožní porovnat jeden produkt s ekvivalentními produkty jiných společností.

Pojistitelé se v dnešní době angažovanosti zákazníků snaží dělat vše možné, aby zvýšili prodeje svých obchodníků, makléřů a dalších prodejních kanálů. A mít komplexní přehled o plusech a minusech konkurenčních produktů je výborným základem pro optimalizaci procenta uzavřených smluv a udržení zákazníků.

„Využití silných stránek produktů prostřednictvím srovnávacího softwaru značky Comadso přináší našim klientům novou příležitost, jak naplnit unikátní potřeby zákazníků. Software je vhodný pro zástupce pojišťoven i další pojišťovací zprostředkovatele v prostředí, kde se cena pojištění stává pro zákazníky stále podstatnějším faktorem,"  doplňuje Aleš Marcol. 


Mohlo by vás zajímat: Konference RISKfest: Jak na pojištění majetku? (3. díl) 


Celé pojišťovnictví prochází zásadní technologickou změnou, která znamená, že přístup zákazníka k cenám pojištění je stále snadnější. Jelikož se na internetu objevuje stále více srovnávacích portálů, budoucnost směřuje do bodu, kdy levnější pojistitelé získají větší tržní podíl dokud budou mít před konkurencí náskok ve vizualizaci svých specifických pojistných produktů a kvalit jejich krytí ve srovnání s ostatními.

Comadso přináší software, který budou poskytovatelé majetkového a úrazového pojištění potřebovat k adaptaci a úspěchu v době rychle probíhající změny v pojišťovnictví. „Poskytujeme klientům software, který umožňuje srovnávání pojistných produktů s ostatními společnostmi na trhu, a to s denními aktualizacemi.  Pro naše klienty také vytváříme pojistné podmínky na míru tak, aby přesně odpovídaly požadavkům trhu. Rovněž se zabýváme přípravou informačních dokumentů k pojistným produktům, což je pro pojistitele velmi aktuální téma,“ uzavírá Ing. Aleš Marcol, Country Manager Comadso. 

Comadso je preferovaným partnerem pojišťoven v oblasti srovnávání pojistných produktů a detailních produktových analýz.

Více informací najdete ZDE.

Zdroj: Comadso

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články