ERGO pojišťovna se přejmenovala na SV pojišťovnu


			ERGO pojišťovna se přejmenovala na SV pojišťovnu

ERGO pojišťovna se 28. října 2022 změnila na SV pojišťovnu. S novým názvem společnosti se veřejně zviditelňuje změna vlastníka na německou finanční skupinu S.V. Holding AG se sídlem v Drážďanech, která byla dokončena v listopadu 2021. Pojišťovna však zůstává českou firmou se silným německým zázemím.

Když jsme v listopadu 2021 změnili vlastníka na německý finanční koncern S.V. Holding AG, začala se pro naši společnost psát nová kapitola. S touto změnou spojená spolupráce s německými spořitelnami Sparkassen nám umožní nejen vzájemně rozšířit svou nabídku, ale také posílit distribuční síť a zapojení moderních technologií do našeho klientského servisu,“ říká Jana Jenšová, předsedkyně představenstva SV pojišťovny.


Mohlo by vás zajímat: Markéta Šichtařová: Češi se ženou do ztráty


SV pojišťovna 2022Česká společnost SV pojišťovna, a.s., spravuje portfolio přibližně 800 tisíc klientů a ročně vykazuje okolo 600 milionů Kč předepsaného pojistného. Společnost se dlouhodobě zaměřuje na specializované produkty, jako je pojištění prodloužené záruky, zdravotní pojištění pro cizince, cestovní pojištění a pojištění odpovědnosti.

Ve svém portfoliu spravuje i úrazové, majetkové a životní pojištění. Produkty jsou nabízeny samostatnými obchodními zástupci a makléři, Vojenskou zdravotní pojišťovnou České republiky, obchody PLANEO Elektro, dceřinou společností SV Pro-finance (dříve ERGO Pro) a dalšími významnými obchodními partnery.

K 28. říjnu 2022 se mění obchodní název společnosti, avšak veškeré smluvní obsahy a podmínky pro klienty a obchodní partnery zůstávají zcela beze změny.


Mohlo by vás zajímat: ČBA: Růst hypotečních sazeb se zastavil


O Sparkassen-Versicherung Sachsen

Od 4. listopadu 2021 je vlastníkem ERGO pojišťovny S.V. Holding AG. S.V. Holding AG je také 100% vlastníkem společností Sparkassen-Versicherung Sachsen Lebensversicherung AG a Sparkassen-Versicherung Sachsen Allgemeine Versicherung AG. Akcionáři a zakladateli S.V. Holding AG jsou prostřednictvím holdingových společností saské spořitelny a jihoněmecké pojišťovny Bayern-Versicherung AG se sídlem v Mnichově a SV SparkassenVersicherung se sídlem ve Stuttgartu.

Sparkassen-Versicherung Sachsen operuje na německém trhu více než 30 let. Patří do skupiny veřejných pojistitelů a je jedinou pojišťovnou se sídlem ve Svobodném státě Sasko. Ročně vykazuje okolo 720 mil. EUR předepsaného pojistného a její počet interních a externích zaměstnanců dosahuje cca 800 osob.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Black Magic Love Spells To Control Wife or Husband, How To Remove Black Magic Call ☎ +27765274256

Sheikh Hussein,  27. 12. 2022

Black Magic Specialist in Melbourne Psychic Love Spell Caster Call ☎ +27765274256 in Sweden, Stockholm, Spells To Return Back Ex Lover, Rekindling Relationships, Prevent Marriage Break Up, Love Spells To Return Back Past Lover Permanently 100% Effective Ex Back Love Spells Extreme Black Magic Voodooo Priest Master WhatsApp ☎ +27765274256

Black Magic Dark Spell Curse Removal Specialist WhatsApp ☎ +27765274256

Astrologer, Psychic Healer and Voodoo Witchcraft Expert WhatsApp ☎ +27765274256

International Native African Traditional Healer Psychic Black Magic Voodoo Spell Caster – Demon Destroyer, Hex Removal, Obeah Protection, Djinn Removal Expert, Dark Spell Specialist, Voodoo Master Priest, Love Magic Doctor, Master Spell Caster, Dangerous Witches in Africa With Supernatural Powers.

Extreme Same Day Rituals for Healing, Cleansing and Protection Call ☎ +27765274256

Dark Magic and Dark Energy Entity Protection and Removal Expert Call ☎ +27765274256

Demon Destroyer Special…

RSS

Související články