Jan Höfer finančním ředitelem v České asociaci pojišťoven


			Jan Höfer finančním ředitelem v České asociaci pojišťoven

Česká asociace pojišťoven (ČAP) od 1. června 2017 obsazuje pozici finančního ředitele, kterou bude zastávat Jan Höfer. Jeho rolí bude finanční reporting, výkaznictví a controlling skupiny České asociace pojišťoven, České kanceláře pojistitelů a jejich servisní organizace SUPIN.

Jan Höfer do ČAP přináší téměř 20 let zkušeností s finančním řízením. V minulosti vedl postupně týmy a různé projekty v bankovním i pojišťovacím sektoru, má také několikaleté zkušenosti z Londýna a Bruselu. Do ČAP přichází z ČSOB, kde působil od roku 2002 v oblasti finančního řízení této skupiny. Později zastával pozici výkonného ředitele útvaru finančního reportingu, analýz a plánování. Dva roky také vykonával funkci finančního ředitele ČSOB Pojišťovny.


Mohlo by Vás zajímat: Nová hedvábná stezka: Jaká bude role pojišťoven?


Jan Höfer vystudoval ekonomii a právo v podnikání na Vysoké škole ekonomické v Praze a je držitelem FCCA kvalifikace. Je ženatý a má dva syny ve věku 10 a 15 let. Ve volném čase se věnuje čtení literatury faktu, cestování a sportování s rodinou. Má také rád všechno, co má kola a motor.

Zdroj: ČAP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články