EUCS nabírá Dušana Šídla mezi své analytiky


			EUCS nabírá Dušana Šídla mezi své analytiky

Společnost EUCS v loňském roce překvapila trh, když na podzimní konferenci FINfest představila funkční prototyp sjednavače životního pojištění, který postavila na základech oblíbeného metodického srovnání. Rozsáhlé ambice společnosti v oblasti sjednavačů pojištění nyní podtrhuje příchod Dušana Šídla z Broker Trustu, který od dubna rozšíří analytické zázemí EUCS.

Dušan Šídlo bude mít, mimo jiné, na starosti rozvoj uznávaného “Ratingu pojištění EUCS”, a to i v oblasti neživotního pojištění, které zatím nebylo metodickým ratingem pokryto. EUCS již delší dobu připravuje řešení metodického sjednavače neživotního pojištění, které představí svým partnerům v letošním roce.


Mohlo by vás zajímat: 2021: Objem pojistného vzrostl skupině VIG na 11 mld. EUR


„Naší vizí je vytvářet excelentní know-how ve všech oblastech pojištění. Zaměřujeme se na dodávání komplexních nástrojů, které propojují analýzu potřeb, srovnání kvality, sjednání pojištění, ale v neposlední řadě i samotnou likvidaci pojistných událostí. EUCS je unikátní právě tím, že tyto oblasti spojuje a tím dokáže svým partnerům nabídnout ucelené řešení klientských potřeb,“ říká Jan Ondrášek, provozní ředitel EUCS.

Vůči stávající konkurenci sjednavačů pojištění se EUCS dále vymezuje aktivní podporou vzdělávání finančních poradců. I v této oblasti chce využít mnohaleté zkušenosti Dušana Šídla, který v letošním roce chystá společně s Lukášem Kaplanem vydání nové knihy o pojištění nazvané "Život jako riziko 2.”


Mohlo by vás zajímat: ČAP Insurance talk: U mikrofonu Jiří Doubravský


„Vzdělávání poradců je dle nás nedílnou součástí mozaiky poskytování kvalitních služeb v oblasti pojištění. Informovaný poradce prodává nejen kvalitnější pojištění, ale je schopen obhájit i vyšší cenu, a tím přinést své centrále dlouhodobě vyšší produkci,” doplňuje Lukáš Kaplan, jednatel EUCS.

Zdroj: EUCS

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články