Změny v NN: Nový finanční a obchodní ředitel


			Změny V NN: Nový finanční a obchodní ředitel

Novým obchodním ředitelem NN v ČR a členem představenstva penzijní společnosti NN bude místo Zbyňka Veselého, který bude ve společnosti působit do konce září, jmenován Roman Truhlář (foto), a to bezprostředně po schválení regulátorem. Martin Hargaš je pak s platností od 1. září 2018 finančním ředitelem NN v ČR a zároveň členem představenstva penzijní společnosti NN. Oba vrcholní manažeři NN mají pro své nové role bohaté profesní zkušenosti z práce ve finančním sektoru.

Roman Truhlář je odborníkem na řízení obchodu s rozsáhlými profesními zkušenostmi v oblasti bankovnictví. V rámci své více než 25leté kariéry působil na vysokých manažerských pozicích ve finančních institucích. Pracoval například v Citibank, ING Bank nebo ČSOB, byl generálním ředitelem mBank pro Česko a Slovensko a vedl divizi retailového bankovnictví Air Bank.

„Roman Truhlář má za sebou mnoho úspěšných transformačních projektů zaměřených na zvýšení efektivity a udržitelnost výkonu. Věřím, že bude pro NN velkým přínosem, ať už při fúzi s Aegonem, která nás čeká, anebo v rámci transformace firmy na ještě více komerčně úspěšnou společnost,“ uvedl generální ředitel NN ČR/SR Maurick Schellekens.


Mohlo by vás zajímat: Úpadek Olympic Insurance: 200 000 Bulharů bez povinného ručení!


Martin Hargaš přichází do NN ze společnosti Interamerican, jedné z největších pojišťoven v Řecku, kde také působil jako finanční ředitel. V rámci své dvacetileté kariéry v pojišťovacím sektoru pracoval pro holandskou skupinu Achmea (dříve Eureko) nejen v domovském Slovensku, ale také v Portugalsku, Francii nebo v jejím ústředí v Holandsku. V roce 2007 byl na Slovensku jmenován finančním ředitelem pojišťovny Union. Po sedmi letech se ujal role CFO ve společnosti Interamerican, kde působil dosud.

 „Mám radost, že Martin Hargaš přijal naši nabídku. V průběhu své dvacetileté kariéry v pojišťovnictví působil v několika evropských zemích a jsem přesvědčen, že jeho bohaté mezinárodní zkušenosti budou pro NN velkým přínosem,“ řekl ke jmenování nového CFO generální ředitel NN ČR/SR Maurick Schellekens.

Zdroj: NN

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články