Martin Diviš se stal osobností pojistného trhu v anketě Pojišťovna roku


			Martin Diviš se stal osobností pojistného trhu v anketě Pojišťovna roku
26.5.2022 Pojistný trh

Letošní anketu Asociace českých pojišťovacích makléřů (AČPM) Pojišťovna roku ovládla pojišťovna Kooperativa. Na včerejším vyhlášení výsledků si převzala první místo v kategorii Životní pojištění a Pojištění průmyslu a podnikatelů. Druhé místo pak obsadila v kategoriích Pojištění občanů, a Autopojištění. Osobností pojistného trhu se navíc stal generální ředitel a předseda představenstva pojišťovny Kooperativa, Martin Diviš.

„Ocenění, nejen svého, ale hlavně našich služeb a produktů, si velmi vážím, přichází od profesionálů, kteří dokonale znají pojistný trh. Poděkování patří zejména kolegyním a kolegům, kteří o naše partnery pečují a poskytují jim potřebný servis. A pevně věřím, že tento vysoký standard dokážeme udržet dlouhodobě,“ přislíbil při přebírání ocenění Martin Diviš.  


Mohlo by vás zajímat: Kooperativa, ČPP a ERV se vrací na výsluní v anketě Pojišťovna roku 2021


Dominantní postavení pojišťoven VIG ČR mezi pojišťovacími makléři potvrdily také výsledky České podnikatelské pojišťovny, která zvítězila v kategorii Autopojištění, Pojištění občanů a druhé místo obsadila v kategorii Životní pojištění a Pojištění průmyslu a podnikatelů. Kooperativa a ČPP tak ve všech čtyřech hlavních kategoriích obsadily první dvě místa.


Mohlo by vás zajímat: Abeceda pojištění majetku s Pillow: B jako Budova


O výsledcích ankety Pojišťovna roku svými hlasy rozhodují makléři, tedy odborníci na pojištění, kteří jsou s produkty pojišťoven v dennodenním styku. Proto nejlépe dokážou ocenit nejen kvalitu produktů, ale i doprovodných služeb, které pojišťovny nabízejí koncovým klientům, ale i obchodním partnerům.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články