Majetková pojištění od Directu přináší vynikající parametry a nevídané asistenční služby

8.2.2016 Produkty

DIRECT pojišťovna míří do segmentu pojištění staveb a domácnosti se zcela novými produkty, které v sobě kombinují nejširší výběr rizik na trhu s mimořádnou flexibilitou poskládání pojištění.  To vše doplňují originální připojištění a asistenční služby – některé na domácím trhu představené  v premiéře.

Direct v novém majetkovém pojištění (obsahuje jak pojištění staveb, tak pojištění domácnosti) přináší na český trh celou řadu inovací, které nesou DNA jednoduchosti, srozumitelnosti a perfektního poměru cena vs. výkon. „Pojištění jsme vytvořili tak, abychom mohli klientům dokázat, že na své adrese si mohou pojistit to, co potřebují. Žádné nesmyslné podmínky pro krytí rizik, žádná skrytá omezení - třeba v případě povodní,“ vysvětluje Ondřej Mašek, produktový manažer DIRECT pojišťovny.

Pojištění staveb i domácnosti charakterizují trojice variant, které mohou využít majitelé domů, bytů i rekreačních objektů a dále si je upravovat podle své konkrétní potřeby. 


Zcela originální je možnost zvolit si úhradu vzniklých škod tzv. v nových cenách, a to u všech variant pojištění! V takovém případě Direct vyplatí zničené věci v takové hodnotě, aby si jejich majitel mohl koupit zcela nové. Neřeší se jejich stáří.


Pojištění pro pronájmy, kola i mazlíčky

Kromě krytí standardních rizik jako jsou přírodní živly, vodovodní škody, odcizení a vandalizmus či pojištění skel nebo spotřebičů při zkratu nabízí Direct celou řadu připojištění, která jsou skutečně praktická. 
Patří mezi ně pojištění ztráty nájmu. Využití najde v případě, že se pronajímaný byt stane kvůli škodě neobyvatelným. „V takovém případě majiteli bytu uhradíme nájem po dobu jeho opravy. Pronajímatel má možnost si navíc pojistit i pouze svoji část vybavení, kterou v bytě dává k užívání,“ upřesňuje Ondřej Mašek.
Volitelné je pojištění (elektro)kol a (elektro)koloběžek, kdy je možné pojistit proti krádeži, dopravní nehodě a přírodním nebezpečím až čtyři kola/koloběžky. Týká se to situací, kdy jsou uložené nejen v bytě, garáži či sklepě, ale také kdekoliv na území celé Evropy. Podmínka je jediná – musí být zajištěné (pod) zámkem. 
Domov dělají domovem i mazlíčci. Direct nabízí pojištění psů a koček pro případy vynaložených nákladů za veterinární léčbu vč. hospitalizace.

Asistence s premiérovými službami

Už v základní variantě toho majetkové asistenční služby Directu umí hodně – zajistí a uhradí zásah zámečníka i odborníků pro případy havarijní situace. Další skutečně užitečnou službou je oprava tzv. bílé techniky, na kterou se již nevztahuje záruka.

Když se byt stane po škodě snadno přístupný komukoli, v rámci asistence je zajištěný převoz a uskladnění zbylého vybavení. Samozřejmostí je proplacení náhradního ubytování, když je potřeba.


Rozšířené asistenční služby znamenají novou úroveň jejich poskytování. Mají dvojnásobné pojistné limity než základní varianta, ale především obsahuji právní asistenci v podobě právního poradenství. Jako jediný v ČR Direct zajišťuje IT asistenci. Ta obstará vzdálenou pomoc při problémech s počítačem, notebookem nebo tabletem. Odborníci poradí i s nastavením mobilního telefonu. Rozsah této služby pak doplňuje zajištění záchrany dat z poškozených úložišť.

Srozumitelnost a žádné papírování

Jako u všech nových pojištění Directu je standardem přehledná a srozumitelná smluvní dokumentace a pojistné podmínky jsou psané s důrazem na minimum „pojišťováckých“ výrazů. Direct od začátku klienty otevřeně informuje o tom, co jejich pojištění kryje i to, co naopak pojištěno není. „Neschováváme se za poznámky pod čarou, nezamlčujeme důležité detaily, které mají zásadní vliv na vnímání pojištění a jeho služeb. Chceme, aby lidé vždy věděli, na co a za kolik jsou pojištění,“ říká Ondřej Mašek.
 
Jako je to u jiných typů, i majetkové pojištění vzniká jeho zaplacením. Následně klient dostává poštou pojistku a asistenční kartu. Omezuje se tím mnohdy složité a zbytečné papírování.

 

Direct_Assist_2016,

Direct_stavby_2016

Zdroj: Direct

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články