V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line


			V AXA nyní uzavřete pojištění občanské odpovědnosti výhodněji a dokonce on-line
29.4.2016 Produkty

Vytopený soused, odřené dveře vedlejšího bytu, ale i štěkající domácí mazlíček, který vyleká sousedku tak, že udělá krok do prázdna a zlomí si nohu. Zdá se vám to přitažené za vlasy? Naopak, takovéto situace jsou běžnou součástí sousedského soužití. Jejich řešení zase vizitkou dobrých sousedských vztahů. AXA v těchto dnech přináší novinky v oblasti pojištění občanské odpovědnosti. Pojistit se dá nově po internetu v e-shopu AXA, nyní se slevou 20 %. K pojištění odpovědnosti navíc klient získá domácí asistenci 24 hodin denně v plném rozsahu.

Pojištění občanské odpovědnosti kryje újmy na životě a zdraví, škody na majetku anebo finanční škody neúmyslně způsobené jiným osobám, či při běžném provozu domácnosti. Může se přitom jednat o zdánlivě neškodné situace, jako je třeba převrhnutý regál s vínem v obchodě, zaběhnutý pes v cizí okrasné zahradě či vytopený byt sousedů. Výdaje spojené s úhradou škody však přitom mohou zatížit rodinný rozpočet na velmi dlouhé období.

„Pojištění chrání klienta před zbytečnými výdaji, které se mohou vyšplhat do desítek tisíc korun. Pojištěni jsou přitom automaticky všichni členové domácnosti a v závislosti na dohodnutých podmínkách a rozsahu se dále pojištění může vztahovat i na další osoby, jako například pomocnici v domácnosti či chůvu,“ vysvětluje Kateřina Kohoutová, specialistka na pojištění domácnosti v AXA.

Zákazníci mohou uzavřít pojištění občanské odpovědnosti u AXA v rámci pojištění domácnosti DOMOV IN, ale i samostatně. „Unikátní vlastností našeho pojištění odpovědnosti je fakt, že jako jediné zahrnuje domácí asistenci v plném rozsahu a to i bez nutnosti uzavření pojištění domácnosti. V případě, že si pojištěnec například zabouchne klíče ve vchodových dveřích, nebo když mu praskne vodovodní potrubí, což běžně se škodou odpovědnosti nesouvisí, pošleme mu našeho technika a nabídneme domácí asistenci,“ doplňuje Kateřina Kohoutová.

Asistenční služby jsou automaticky zahrnuty v ceně pojištění občanské odpovědnosti. Vztahují se na pojistníka a osoby trvale žijící ve společné domácnosti. Zahrnují technickou a právní asistenci, asistenci při hospitalizaci, onemocnění či nepřítomnosti členů domácnosti. Pojišťovna AXA navíc garantuje příjezd přivolané asistence do jedné hodiny a to 24 hodin denně, sedm dní v týdnu.

Výhody pojištění občanské odpovědnosti

  • Nově se dá uzavřít na internetu na axa.cz.
  • Možnost uzavření v rámci pojištění domácnosti Domov IN, ale i samostatně. Klient k pojištění automaticky získává nonstop asistenční služby 24 hodin denně. Základní balík asistenčních služeb zahrnuje technickou a právní asistenci, asistenci při hospitalizaci či onemocnění.
  • Zákazníci mají na výběr ze tří variant STANDARD, PLUS a EXTRA, které se liší rozsahem pojistného krytí a výší limitu plnění. U varianty STANDARD, kterou si můžete pořídit k pojištění domácnosti, jsme navýšili základní limit plnění na úroveň 750 000 Kč. V komfortní variantě PLUS je limit stanovený do 5 milionů Kč. V exkluzivní variantě EXTRA nabízíme limit 10 000 000 Kč. Varianty PLUS a EXTRA je možné uzavřít jako samostatné pojištění.
  • Pojištění občanské odpovědnosti se vztahuje na ochranu po dobu rekreačního sportování nebo na používání plavidel. Zahrnuje škody způsobené v ubytovacích zařízeních během dovolené. Vztahuje se rovněž na specifické škody vzniklé v důsledku ztráty klíče či na způsobenou nemajetkovou újmu.

Na základě uzavřené varianty vás pojištění ochrání na území České republiky, Evropské unie nebo dokonce i ve světě (vyjma Severní Ameriky).

Více informací o pojištění občanské odpovědnosti najdete na našich webových stránkách: www.axa.cz

Zdroj: AXA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články