OK HOLDING: Další akvizice v letošním roce


			OK HOLDING: Další akvizice v letošním roce

Uskupení kolem mateřské společnosti OK GROUP opět, v letošním roce již podruhé, posiluje, a upevňuje tak své postavení na špici zprostředkovatelského trhu a to jak korporátního pojištění, tak i ve finančně poradenském byznysu.

„Pokračujeme v budování unikátního projektu holdingového uskupení, přičemž jsme schopni poskytnout našim klientům maximální pohodlí ve formě jediné značky, díky které mohou ochránit své, ale i firemní, pojistné zájmy, investovat volné peníze, řešit managament kvality a v případě rozvoje své firmy mu ukážeme cestu k evropským investičním dotacím. Kromě toho jsme dokázali během posledních tří let postavit jednu z nejsilnějších makléřských sítí v tomto regionu,” říká jeden z akcionářů Jan Maloch.

Po letošním květnovém nákupu 100% podílu v plzeňské společnosti YSAT, založené a dlouhodobě vedené nestorem českého pojišťovnictví Gustavem Vackem, došlo v minulém měsíci k dokončení akvizice další významné makléřské společnosti IBS-GROUP S.E., která se rovněž na českém zprostředkovatelském trhu úspěšně pohybuje již déle než 20 let.

Obě tyto makléřské společnosti byly začleněny do struktury dlouhodobě a dynamicky se rozvíjejícího uskupení OK HOLDING, a doplnily tak komplexnost poskytovaných brokerských a finančně poradenských služeb. V řeči čísel tak došlo k rozšíření spravovaného portfolia v majetkovém pojištění o cca 255 mil. Kč pojistného a na výsledcích celého tohoto uskupení se dnes podílí 2075 obchodníků v terénu a 190 lidí v back office.

Leader a současně hlavní akcionář celého uskupení Radek Kubiš však i v této souvislosti považuje za nejdůležitější fakt, že se zejména daří rozšiřovat kvalitní manažerský tým celého holdingu, v těchto případech o oba bývalé zakladatele výše uvedených společností, Gustava Vacka a Antonína Blešu, kteří nejenže zůstávají na svých pozicích, ale zároveň se aktivně zapojili do strategického řízení dalšího rozvoje s využitím všech synergií.

„Jsem skutečně rád, že jsme značce OK dali v našem byznysu za posledních 20 let ten odpovídající a správný smysl, který má evokovat, že lidé, kteří se dnes na trhu v tomto sektoru pohybují, k nám rádi chodí. Osobně si vážím každého, kdo má takzvaně již něco (v tom dobrém slova smyslu) za sebou a kdo má zájem dnes ještě pracovat, ať už je to obchodník nebo člověk v zázemí firmy. Vážím si dobrých a pracovitých lidí - to je moje krédo,” dodává závěrem Radek Kubiš.

Zdroj: OK HOLDING

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

Související články